У 2015 році кожен учасник ЗНО має змогу отримати копію свого тестового зошита

Тестовий зошит ЗНО з російської мови
Тестовий зошит ЗНО з російської мови

Сьогодні, 24 березня 2015р. директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на власній сторінці у Facebook повідомив, що кожен учасник ЗНО 2015 матиме змогу отримати копію свого тестового зошита.

У повідомленні сказано, що кожен учасник має змогу подати заяву на отримання скан-копії тестового зошита один раз на 5 днів.

УЦОЯО робить іще один крок до відкритості. Відтепер, кожен учасник ЗНО може ознайомитися в on-line режимі із своєю сертифікаційною роботою. Для цього йому необхідно упродовж тридцяти днів після оголошення результатів подати запит, заповнивши відповідну форму на своїй інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО. Нагадуємо, що зайти на сторінку можна увівши номер Сертифіката ЗНО та PIN-код, котрі вказані в ньому. Залежно від кількості запитів, але не більше як через 5 днів, скан-копія сертифікаційної роботи буде розміщена на інформаційній сторінці. Паралельно учасник ЗНО може отримати копію сертифікаційної роботи на папері. Більш детальна інформація про порядок отримання копій сертифікаційних робіт розміщена на сайті УЦОЯО. На жаль, наші технічні можливості не дозволяють одночасово розмістити всі скан-копії сертифікаційних робіт на інформаційних сторінках абітурієнтів. Тому ми вимушені працювати саме в такому режимі. Прошу поширити це повідомлення.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь