Skileo — новий формат онлайн підготовки до ЗНО

До тестування залишається все менше часу, але це — не привід панікувати. Краще сконцентруватися на повторенні, ще раз пройти проблемні теми та вивчити те, що не встигли протягом навчального року. А отримувати знання структуровано вам допоможе онлайн підготовка до ЗНО від Skileo. Сучасний, інтерактивний та цікавий формат навчання, з яким ми вас сьогодні познайомимо!

Що таке Skileo?

Це онлайн платформа для навчання, яка пропонує комплексну підготовку до ЗНО. В школі Skileo на вас чекають повноцінні курси зі шкільних предметів: української мови та літератури, біології, історії України, географії та інших. Формат занять — короткі відеолекції тривалістю до 15 хвилин.

«Ми багато працювали над форматом відео, монтажем та візуальним наповненням роликів. Для запису ми використовуємо професійну студійну апаратуру, а формат 4K дозволяє передати високу якість зображення. Водночас якщо є обмеження швидкості мережі, користувач завжди може переглянути відео у меншій якості», – розповіла Віра Дутканич, проджект-менеджерка “Скілео”.

Кожна лекція наповнена візуальними складовими: анімація та графіка допомагає краще засвоїти матеріал, зробити навчання більш цікавим та інтерактивним. Адже, погодьтеся, вивчити будову клітини чи карту світу просто неможливо, якщо ви не бачите перед собою зображення.

Лекції на курсах з підготовки до ЗНО можна переглядати в записі: тоді, коли вам буде зручно. Але не хвилюйтеся: ви точно не закинете навчання. Адже доступ до відеоуроків відкривається поступово: після проходження контрольних зрізів та тестів з теми в Особистому кабінеті.

Чому підготовка до ЗНО зі Skileo — це ефективно?

Формула успіху — поєднання традиційних шкільних ідей та сучасних технологій. Результативному навчанню, якісній та цікавій підготовці також сприяють такі переваги:

  • Кваліфіковані викладачі — вони знають, як зацікавити кожного учня.

  • Структурована інформація — вивчайте всі теми поступово та без поспіху.

  • Перевірка знань — контрольні тести та зрізи, які допомагають відстежити власну ефективність.

  • Ілюстровані конспекти у форматі книги — тут зібрана вся необхідна для повторення інформація.

  • Можливість проходити декілька курсів паралельно, адже лекції доступні в записі — ви можете переглядати їх у зручний час.

Пробні уроки з будь-якого предмету кожен може переглянути безкоштовно. Це допоможе зрозуміти, чи підходить вам такий формат навчання. А на сторінці Skileo в інстаграмі відбуваються регулярні опитування до ЗНО та анонси актуальних вебінарів, на яких можна отримати знижку на курс.

Тож якщо ви бажаєте готуватися до ЗНО не лише ефективно, а й цікаво — долучайтеся!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments