Про підготовку до ЗНО з біології.

Підготовка до ЗНО з біології
Підготовка до ЗНО з біології

Одним із найскладніших періодів для учнів     загальноосвітніх навчальних закладів є складання іспитів зовнішнього незалежного оцінювання. Це насправді дуже складно як морально так і фізично для випускників. Сучасні учні не маючи досвіду у складанні іспитів, у зв’язку з тим що за 11 років навчання їх практично немає, абсолютно не готові для складання таких серйозних іспитів, як ЗНО. Проте на кожного одинадцятикласника в кінці навчального року чекає випробування, за допомогою якого можна визначити на якому рівні є засвоєно навчальний матеріал з того чи іншого предмету. І головне для кожного – не перехвилюватися, зібратися з думками і відповісти по-максимуму на тестові завдання.

Тести зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році практично нічим не відрізняються від минулорічних. З кожного предмету буде визначатись пороговий бал, за допомогою якого і буде визначено чи складено іспит чи ні, а набрані  тестові бали будуть переводитись у 200 – бальну шкалу. Найважливішим у сесії ЗНО є іспит з української мови, так як кожен ВУЗ України, для вступу вимагає сертифікат з української мови. Тому, якщо випускник провалить даний екзамен, він не зможе цього року претендувати на вступ у буд-який ВУЗ України. Як і у 2015 році, цього року іспит ЗНО з української мови буде автоматично зараховано як державна підсумкова атестація.

Новинкою у цьому році є те, що тести зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України також будуть зараховані як іспит з державної підсумкової  атестації.

Щодо графіку. Першим відбудеться іспит з української мови – 5 травня. 11 і 13 травня пройде тестування з математики і історії України відповідно. До кінця травня оцінки із даних предметів будуть переведені у 12 –ти бальну шкалу і будуть внесені у атестат випускника. 3 червня відбудеться тестування ЗНО з російської мови, 6 червня – з іспанської, 7 червня – з англійської і 8, 9 червня з німецької і французької мов. Після іноземних мов – 10 червня відбудеться тестування з біології, 13 червня – з фізики, 15 червня з географії і завершується основна сесія 17 червня іспитом з хімії.

У даній статті зупинимось на іспиті ЗНО з біології. На  порталі Ерудит.нет зібрано величезний архів матеріалів для підготовки до іспитів зовнішнього незалежного оцінювання з біології, а саме –  це тести за минулі роки  з основної сесії та з додаткової сесії (з 2009 по 2015 р), різні збірники для підготовки до ЗНО з біології. Також є тести з пробного ЗНО, тому якщо ви не зареєструвались на пробне ЗНО з біології, можете не хвилюватись усі завдання є у даній категорії.

Окрім сайту Ерудит.нет в мережі інтернет є багато інших веб-ресурсів які пропонують онлайн-підготовку до ЗНО-2016. Усі такі курси  є корисними і реально допоможуть вам успішно скласти тести ЗНО. Проте всі вони є платними. Як приклад, на сайті https://www.eduget.com/uk/podgotovka_k_zno_po_biologii ви можете дізнатись вартість даних курсів. Варто зазначити, що на сайті eduget.com курси викладають найкращі викладачі. До кожного учня підбирається індивідуальний графік навчання і головне це доступна вартість навчання.

Гарної підготовки і успішної здачі іспитів ЗНО-2016.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь