Пороговий бал “склав/не склав” для тесту ЗНО 2015 з фізики становить 8 балів

Інформація про тест ЗНО 2015 з фізики
Інформація про тест ЗНО 2015 з фізики

Сьогодні, 2 липня 2015 року, експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти під час онлайн-трансляції визначила пороговий бал «склав/не склав» для тесту з фізики.

Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики  виявили бажання пройти 51 545 абітурієнтів. Складали тестування 40 464 особи. Експерти зазначили, що цьогоріч тестування з фізики було складнішим, ніж минулого року. Рішення щодо визначення порогового бала з фізики було складним. Тривала довга дискусія, лунали пропозиції і шляхом голосування члени експертної комісії дійшли згоди і встановили пороговий бал “склав/не склав” для тесту ЗНО з фізики – 8

Не подолали поріг 9430 учасників ЗНО, а це 23,3 % абітурієнтів.

Результати ЗНО, отримані учасниками тестування з фізики, а також ухвалені таблиця відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів будуть оприлюднені у п’ятницю, 3 липня.

Нагадуємо, в разі незгоди з отриманим результатом абітурієнт має право подати апеляційну заяву. Зразок апеляційної заяви тут. Прийом апеляційних заяв відбувається протягом п’яти календарних днів від дня офіційного оголошення результатів.

Скачати завдання і відповіді тесту ЗНО 2015 з фізики.

Таблиця переведення тестових балів ЗНО 2015 з фізики

http://pedpresa.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь