Я тестовий зошит уже бачила, – журналістка ТСН

Після сюжету ТСН, виникли сумніви щодо нерозголошення завдань ЗНО-2021 з української мови та літератури до закінчення тестування

Сьогодні, 1 червня об 11.00 почалося ЗНО з української мови та літератури. Дуже цікавим виявився той факт, що в новинах національного каналу 1+1,  які почалися о 12.00 виступила кореспондентка яка чітко сказала «я тестовий зошит вже бачила й там завдання набагато складніші від питань, які я задавала вступникам на пункті тестування» сьогодні перед початком ЗНО.

І тут виникає питання!!! Як так сталось, що журналістам показали завдання? Це, ніби, секретна інформація, яка не розголошується до закінчення тестування. Якщо журналістам зошит показали, то звідси слідує, що завдання були оприлюднені швидше ніж передбачається встановленими правилами.І як тепер пояснити дітям, що все чесно???

Друзі, а які ваші думки з цього приводу????

Переглянути випуск новин:

Нагадаємо, що на нашому порталі опубліковано відповіді до ЗНО 2021 з української мови і літератури

Також, якщо вам цікаво, можете взяти участь в Онлайн-опитуванні ЗНО-2021 з української мови і літератури створеному по сьогоднішніх завданнях, для того аби дізнатись, як відповідали інші.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments