Переведення тестових балів ЗНО у 100-200 бальну шкалу і у 1-12 оцінку.

Переведення балів ЗНО 2015 у 100-200 балів і у 1-12 балів
Переведення балів ЗНО 2015 у 100-200 балів і у 1-12 балів

Переведення тестових балів ЗНО в оцінки здійснюється на основі таблиці за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів, а також таблиці за шкалою 1 – 12 балів у разі проведення державної підсумкової атестації з певного предмета у формі зовнішнього оцінювання.

Рейтингова шкала 100 – 200 балів, це множина чисел в інтервалі від 100 до 200 із кроком у 0,5.

Шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування певного предмета.

Також шкала є справедливою, тобто учасники зовнішнього оцінювання, які набрали однакову кількість тестових балів із певного предмета, мають отримати за цією шкалою однакові оцінки.

Таблиця за шкалою 100 – 200 балів формується робочою групою Українського центру за допомогою комп’ютерного програмного засобу за еталонною шкалою, що застосовується до сукупності тестових балів за виконання сертифікаційних робіт із певного предмета (сесії зовнішнього оцінювання), значення яких більше або дорівнює значенню порога “склав/не склав”.

Персоналізація результатів зовнішнього оцінювання здійснюється після завершення обробки та оцінювання всіх сертифікаційних робіт із певного предмета й передбачає їх декодування та встановлення персональних результатів зовнішнього оцінювання учасників ЗНО.

Нагадаємо, що 24 квітня відбудеться ЗНО з української мови і літератури.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь