Основна сесія ЗНО 2015 розпочалась із іноземних мов

3 червня розпочалась сесія ЗНО 2015
3 червня розпочалась сесія ЗНО 2015

У середу, 3 червня 2015р.  в Україні розпочинається основна сесія зовнішнє незалежне оцінювання. Першими за програмою проведення ЗНО будуть проведені тестування з іноземних мов.

Нагадаємо, на сайті Ерудит.нет опубліковано багато матеріалів (збірників, посібників, тестів) із усіх предметів ЗНО 2015 які ви можете скачати безкоштовно.

24 квітня було проведено тестування ЗНО і ДПА з української мови. Детальніше про тест з української мови (копія тестового зошита, відповіді) читайте у розділі ЗНО 2015 з української мови.

Розпочинається програма ЗНО 2015 у середу, 3 червня  іспитом з французької мови. На тестування з французької мови зареєстровано – 840 осіб. 5 червня відбудеться тестування з німецької мови на яке зареєстровано – 3172 абітурієнтів. Наступного тижня будуть проведені тестування з іспанської, англійської мови та математики.

Основна сесія ЗНО 2015 триватиме з 3 червня по 26 червня і буде проведено зовнішнє оцінювання з 11 навчальних предметів. Абітурієнти матимуть можливість скласти від 1 до 3 тестів. Найбільш популярними тестовими предметами серед учасників ЗНО традиційно є історія України, математика, англійська мова, біологія та географія.

Під час складання тестів учасникам ЗНО буде заборонено використовувати будь-які допоміжні матеріали окрім тих, що містяться у тестових зошитах, а також мати при собі калькулятори, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали. Допуск учасників ЗНО до пунктів тестування буде припинятися за 10 хвилин до початку тестування – о 10.50.

Оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде здійснюватися поетапно, починаючи з 16 червня.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року:

Предмет

Дата проведення

Французька мова 3 червня (середа)
Німецька мова 5 червня (п’ятниця)
Іспанська мова 8 червня (понеділок)
Англійська мова 10 червня (середа)
Математика 12 червня (п’ятниця)
Російська мова 15 червня (понеділок)
Біологія 17 червня (середа)
Історія України 19 червня (п’ятниця)
Фізика 22 червня (понеділок)
Географія 24 червня (середа)
Хімія 26 червня (п’ятниця)

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь