МОН готує чотири моделі складання ЗНО, – Шкарлет

В умовах пандемії в Україні розглядають 4 моделі, від яких залежить умови проведення ЗНО у 2021 році. Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді”.

“Сьогодні рік пандемії, ЗНО — було, є і буде основним елементом вирівнювання можливостей щодо вступу випускників закладів загальної і середньої освіти до закладів вищої освіти. Були певні дискусії, але на сьогодні вони залишились лише в площині організації ЗНО на 2021 рік. Тобто, в залежності від розвитку епідеміологічної ситуації, від розвитку коронавірусної інфекції, ми маємо розуміти, яким чином діти будуть складати ЗНО. Тому, на є сьогодні, і на комітеті обговорювалось, 4 питання розвитку подій щодо складання ЗНО”, — сказав Сергій Шкарлет.

Зі слів міністра, наразі істотних змін в процесі формування щодо заочників, інших категорій, не передбачається.

Голова комітету ВР з питань освіти Сергій Бабак додав, що це питання справді розглядали на комітеті, двічі, разом з представниками Міністерства освіти і головним санітарним лікарем Віктором Ляшком. На комітеті, з його слів, обговорювали потенційні моделі розвитку ситуації у зв’язку з захворюваністю.

“Ми повернемось до цього питання у середині березня на комітеті, у нас буде фінальне рішення в залежності від розвитку ситуації з пандемією. Але це не буде стосуватись ЗНО і питань ЗНО в частині вступу до закладів вищої освіти — це буде розглядатись лише питання складання ДПА у вигляді ЗНО чи добровільно, як це було минулого року… Це єдиний з елементів, який може поки що розглядатись. Інших моделей ми не розглядали. У нас є 4 моделі, в залежності від того, чи буде все дуже добре або дуже погано, ми визначимось з цією моделлю приблизно в другій половині березня”, — пояснив він.

Нагадаємо з 1 лютого і до 5 березня триватиме реєстрація на основну сесію ЗНО 2021. Переглянути відеоінструкцію реєстрації на ЗНО 2021.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments