Мінфін заявляє, що готові фінансувати традиційне ЗНО у 2023 році

У Міністерстві фінансів заявляють, що готові фінансово забезпечити проведення традиційного ЗНО в 2023 році.

Про це в інтервʼю Укрінформу повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

За його словами, у Державному бюджеті передбачено 215 млн грн на проведення ЗНО. Таким чином у відомстві відкидають припущення щодо відсутності коштів на проведення тестування.

«Щодо освіти переконаний: передбачених на наступний рік грошей вистачить. Це достатній ресурс, який гарантує і виплату заробітної плати вчителям, і проведення зовнішнього незалежного оцінювання (сподіваюся, воно буде). Хоча мені відомо про позицію Міністерства освіти й науки, яке хоче повторити цьогорічний досвід проведення національного мультипредметного тесту», – наголосив Єрмоличев.

Він також зазначив, що попри те, що в країні триває дискусія щодо проведення ЗНО, кошти на його проведення передбачені бюджетом.

«Нині в країні триває дискусія: бути чи не бути ЗНО. Ми ж передбачили різні варіанти. Тож 215 мільйонів гривень на проведення зовнішнього незалежного оцінювання в бюджеті є. Ми навіть в умовах невизначеності намагалися спрацювати на випередження, щоб потім не було звинувачень у тому, що Мінфін, мовляв, “не запланував кошти на ЗНО”, тому його й не проводитимемо», – наголосив заступник міністра фінансів.

osvita.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments