Пробний НМТ 2022 онлайн

Український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту, який можна пройти онлайн.

Потренуватися можна за посиланням.

В УЦОЯО наголошують, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, що буде на реальному НМТ. Однак демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту за структурою, типами завдань і тривалістю виконання.

Окрім усього, перед початком виконання завдань організатори просять правдиво відповісти на 4 запитання про себе. Ці відповіді допоможуть зібрати важливу статистичну інформацію.

На тест відведено 90 хвилин, упродовж яких потрібно виконати 60 завдань із трьох навчальних предметів:

  • української мови (завдання 1–20);
  • математики (завдання 21–40);
  • історії України (завдання 41–60).

І під час виконання демонстраційного тесту, і під час реального тестування учні зможуть обирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до завдання, змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи над тестом одразу буде результат тестування за кожен блок завдань НМТ.

До того ж під час реального тестування буде змога використовувати формули з математики, тож і під час проходження демонстраційного варіанту рекомендують працювати, опираючись на них.

Нагадуємо, що демонстраційний тест можна проглянути у pdf-форматі, якщо ви не маєте можливості пройти його онлайн.

ЗМІСТ ЗАВДАНЬ НМТ
УКРАЇНСЬКА МОВА МАТЕМАТИКА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
1)Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія;

2)Лексикологія. Фразеологія;

3)Будова слова. Словотвір;

4)Морфологія;

5)Синтаксис;

6)Стилістика;

7)Розвиток мовлення.

1)Числа і вирази;

2)Рівняння, нерівності і їх системи;

3)Функції»;

4)Ймовірність випадкової події, вибіркові характеристики (середнє значення), аналіз діаграм та графіків;

5)Планіметрія;

6)Стереометрія.

1)Україна в роки Першої світової війни;

2)Початок Української революції;

3)Розгортання Української революції. Боротьба за відновлення державності;

4)Встановлення комуністичного тоталітарного режиму в Україні;

5)Утвердження більшовицького тоталітарного режиму в Україні;

6)Західноукраїнські землі в міжвоєнний період;

7)Україна в роки Другої світової війни;

8)Україна в перші повоєнні роки;

9)Україна в умовах десталінізації;

10)Україна в період загострення кризи радянської системи;

11)Відновлення незалежності України;

12)Становлення України як незалежної держави;

14)Творення нової України.

СТРУКТУРА ЗАВДАНЬ НМТ
  • 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох або п’яти варіантів;
  • 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).

 

Зверніть увагу, що в блоці НМТ з української мови не буде завдань, які передбачають надання письмової розгорнутої чи короткої відповідей, як не буде й завдань з української літератури. 

  • 14 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
  • 4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 3 «логічні пари»);
  • 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

Не буде завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.     Для розв’язання завдань з математики упродовж тестування можна буде скористатися чернеткою.

  • 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).
ОЦІНЮВАННЯ НМТ
УКРАЇНСЬКА МОВА МАТЕМАТИКА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
     Завдання з української мови буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді та по 1 тестовому балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності. Отже, за виконання завдань блоку НМТ з української мови можна отримати від  0 до 35 балів.

Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) ви знатимете після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

     Завдання з математики буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді, по 1 тестовому балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по 2 бали за кожну правильну коротку відповідь. Отже, за виконання завдань блоку НМТ з математики можна отримати від  0 до 30 балів.

Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) ви знатимете після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100200 балів. Для отримання результату за шкалою 100200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

      Завдання з історії України буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді та по 1 тестовому балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності. Отже, за виконання завдань блоку НМТ з історії України можна отримати від  0 до 35 балів.

Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) ви знатимете після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments