ЗНО 2018. Завдання ЗНО 2018 з математики

22 травня 2018р. розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестом з математики.  Іспит з математики кожного року є одним із найчисельніших, цього року на нього зареєстровано 112 тис. випускників.

Скачати відповіді ЗНО 2018 з математики

Скачати таблицю переведення тестових балів ЗНО з математики у рейтингову 200-бальну шкалу.

 

Переглянути копію тестового зошита ЗНО 2018 з математики онлайн (дочекайтесь повної загрузки сторінки …)

 

Найголовніше про тест ЗНО 2018 з математики

 • Завдання ЗНО 2018 з математики
  Копія тестового зошита ЗНО 2018 з математики

  Кількість завдань тесту ЗНО 2017 з математики — 33 завдання.

 • Максимальна кількість тестових балів – 62 бала.
 • Час, відведений на виконання тесту — 180 хвилин.
 • Пороговий бал «склав/не склав» — буде відомий після перевірки усіх тестових робіт.

 

Сертифікаційна робота з математики складається із завдань чотирьох форм:

 1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (1–20). Завдання складається з основи та п’яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
 2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») (21–24). Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
 3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (25–30):
  1. структуроване завдання (25, 26) складається з основи та двох частин і передбачає розв’язування задачі. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, відповіді до кожної з частин завдання в бланку відповідей А;
  2. неструктуроване завдання (27–30) складається з основи та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.
 4. Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (31–33). Завдання складається з основи та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання в бланку відповідей Б навів усі етапи розв’язання й обґрунтував їх, зробив посилання на математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження, проілюстрував розв’язання задачі рисунками, графіками тощо.

Увага! Результат виконання завдань 1–28, 31, 32 буде зараховано як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року (за вибором випускника).

Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використано під час прийому до вищих навчальних закладів

Скачати завдання ЗНО 2018 з математики (pdf): джерело 1

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments