РОЗВ’ЯЗКИ ДО ЗНО МАТЕМАТИКА А.КАПІНОСОВ Показникові рівняння

Пропонуємо вашій увазі власні розв’язки до підручника  ЗНО  Математика Капіносов А. Комплексне видання

Посібник призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти й абітурієнтів до ЗНО 2021 з математики. Його укладено відповідно до чинної програми ЗНО з математики, затвердженої МОН України .

У посібнику вміщено розв’язання понад 2000 завдань з усіх тем курсу математики, запропонованих у книзі «А. Капіносов та ін. Комплексна підготовка до ЗНО і ДПА. Профільний рівень і рівень стандарту . -Тернопіль : Підручники і посібники, 2020».

Кожна із 44 тем містить завдання трьох форм:

• завдання з вибором однієї правильної відповіді (до кожного завдання наведено п’ять варіантів відповідей, з яких лише один правильний) ;

• завдання на встановлення відповідності;

• завдання відкритої форми (тут необхідно навести відповідь у вигляді десяткового дробу або виконати повне розв’язання) .

Початок і кінець розв’язання кожного завдання позначений символом •. Інколи на початку розв’язання подано запис( … ), який вказує на скорочене подання умови. Наведений після завдання розв’язок дасть можливість учневі перевірити свою відповідь, а за потреби — з’ясувати, як правильно виконати завдання . Символом зірочка (*) в посібнику позначено складніші завдання в кожній темі (вони можуть виходити за межі шкільної програми).

Матеріали, які стосуються профільного рівня, у цьому посібнику позначено двома рисками ліворуч і праворуч на берегах сторінок. Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не вступатимуть до закладів вищої освіти, які вимагають результатів ЗНО з математики, їх можуть пропускати.

Тема: Показникові рівняння

Завдання

Власні розв’язки до завдань

 

 

 

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Exit mobile version