Поріг з математики мав бути 8, – соціальні мережі

Користувачі у соціальних мережах обговорюють поведінку експертної комісії при встановленні порогового балу ЗНО 2021 з математики.

Далі пряма мова.

Дивні маніпуляції відбуваются з пороговим балом з математики. Як відомо, УЦОЯО використовує метод Ангофа-Беука. Суть методу досить проста – експери визначать поріг (як у методі Ангофа), та відсоток учасників, які мають не подолати цей поріг. Якщо відсоток прогнозований експертами не збігається з відсотком який виявився насправді – шукають компроміс.

Так відбулося і цього року. Хоча експерти прогнозували відсоток що не подолають у 15% – насправді він сягнув 30%. За методом Беука це мало призвести до суттевого зниження порогу – до 8 балів. Нам навіть показали у трансляціі відповідні розрахунки. Проте, не зважаючи на метод Беука ведуча оголосила що пропозиція експертних групп – 10.

Далі почалися вже зовсім дивні речі. На голосування була висунута пропозиція №2 – 8 балів, як і мало бути за методом Ангофа-Беука. Цю пропозицію експерти підтримали одноголосно! Проте одразу оголосили, що стався якийсь технічний збій, прозвучали слова про детектив, і результати повторного голосування виявилися вже зовсім іншими.

Справа досить серьозна, йдеться про долі майже 30 тис абітурієнтів. (оцінка з графіку кількості дітей що отримали 8-9 балів).

Рекомендуємо переглянути таблицю переведення тестових балів ЗНО 2021 з математики у рейтингову 200 і 12 бальну шкалу яка буде оприлюднена до 18 червня.

Відео установлення порогового балу ЗНО 2021 з математики

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments