Формули, які будуть (і не будуть) у тестовому зошиті на НМТ/ЗНО 2024 з математики

Починаючи з 2021 року у тестовому зошиті з математики публікують формули, якими можна скористатись на тестуванні. Дані формули також будуть присутні і у 2024 році на національному мультипредметному тесті.

У статті також додано формули яких не буде у тестовому зошиті  НМТ (ЗНО) 2024 з математики.

Формули які будуть на НМТ (ЗНО) з математики у 2024 році

Завантажити: Формули які будуть на НМТ 2022 (ЗНО) з математики (pdf)

Формули яких не буде у тестовому зошиті ЗНО 2024 з математики

Завантажити: Формули, яких не буде у тестовому зошиті на ЗНО

Архів. Про тест ЗНО 2022 з математики який планувався

Сталося чудо !!!! Я думаю, що нарешті то були почуті всі молитви всіх випускників минулих років і наступного року. У демонстраційних варіантах ЗНО 2021 з математики є формули! Тобто тепер на ЗНО з математики будуть формули!!! Ознайомитися зі списком формул, дозволених на ЗНО і завантажити pdf файл з формулами ви зможете трохи нижче. А поки про відмінності між базовим і профільним рівнями тесту ЗНО 2021 з математики.

ДПА 2022 з математики. Дворівневі тести

Ось дослівна інформація, яка оприлюднена на офіційному сайті УЦОЯО.

Для проведення ДПА з математики у 2021 році буде розроблено два варіанти сертифікаційних робіт:

Завантажити: Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2021 року

Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не планують використовувати результати з математики для вступу до закладів вищої освіти, отримають тільки оцінку за шкалою 1–12 балів за виконання завдань сертифікаційної роботи рівня стандарту. Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть усі завдання сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня, а як оцінка ДПА буде зараховано результат за виконання завдань 1-26, 30, 31. Такі учасники отримають результати за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту) і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.

Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, за виконання усіх завдань сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня отримають оцінку за шкалою 1–12 балів і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Рекомендуємо переглянути Особливості підготовки до ЗНО з математики у 2022 році

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Exit mobile version