Готуємося до ЗНО 2018 з вчителем англійської мови

Oх, вже ця дивовижна шкільна пора, зі своїми яскравими спогадами, вчителями, предметами, перервами та уроками, що зазвичай завершується одним особливим зворушливим заходом – останнім дзвоником, який найбільше очікують одинадцятикласники. Та перш ніж відсвяткувати випускний і вступити в бажаний ВУЗ, одинадцятикласники змушені зіграти в підступну гру під назвою ЗНО. Для випускників цьогоріч обов’язковим є ЗНО з української мови, інші ж предмети вони обирають самі. І дуже важливо не помилитись із цим завданням, бо він є вирішальним для вибору майбутньої професії. Тому, враховуючи потребу у знанні іноземних мов у сучасному світі, все більше учнів обирають ЗНО з англійської мови. Підготовка до ЗНО 2018 з англійської мови є важкою, та головне результат, а результатом крім сертифікату є ще і знання мови. І цей результат буде високий, якщо з вами займається хороший вчитель англійської мови.

Англійська мова
Англійська мова

ЗНО з англійської мови здають, коли планують вступати на гуманітарні спеціальності, наприклад: філологію або лінгвістику, перекладознавство або викладання, міжнародні відносини і т.д. Як ви могли вже помітити, навчання на вищезазначених напрямках, якраз і полягає в іноземній мові, тому англійська мова вважається профільним предметом. Та крім цих спеціальностей англійська мова потрібна тим, хто обирає такі напрями підготовки як менеджмент, міжнародний бізнес, міжнародна економіка, економічна кібернетика, фінанси і кредит, архітектура, телекомунікації, журналістика, готельно-ресторанна справа, комп’ютерні науки, транспортні технології, технологічна освіта, системний аналіз, прикладна математика,
комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, програмна інженерія, системна інженерія, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, безпека інформаційних і комунікаційних систем та багато інших.

Сам тест складається з кількох частин:

  • завдання на вибір однієї правильної відповіді;
  • завдання на визначення правильності/неправильності твердження;
  • завдання на встановлення відповідностей;
  • завдання на заповнення пропусків у тексті;
  • завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту з англійської мови налічує 59, на виконання яких учасникам відведено 150 хвилин.

Чи складно готуватися до ЗНО з англійської мови? Ні, якщо у вас є хороший репетитор. А підібрати його вам допоможе веб-сайт «Репетитори англійської мови».

Пам’ятайте, що підготовка до ЗНО з англійської мови дійсно важлива, тому що іспит – це свого роду челлендж, до якого необхідно підходити з усією відповідальністю. Чим вище бал з ЗНО, тим більше свободи при виборі гідного навчального закладу, який згодом допоможе втілити мрію в життя і ви зможете стати видатним фахівцем в тій сфері, яка цікава. Задумайтесь над своїм майбутнім! Не бійтеся труднощів, обирайте хорошого вчителя і разом крокуйте дорогою знань!

Слідкуйте за новинами у месенджерах

Viber Ерудит.нетViber https://invite.viber.com

 
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments