Відбулось тестування ЗНО 2015 з біології.

Тестування ЗНО 2015 з біології
Тестування ЗНО 2015 з біології

17 червня майбутні абітурієнти склали тестування зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Нагадаємо, що після завершення тестування за сторінках порталу Ерудит.нет буде опубліковано копію тестового зошита ЗНО 2015 з біології і неофіційні відповіді. Слідкуйте за новинами  у мережі Вконтакт  http://vk.com/zno_dpa_15

Для складання іспиту ЗНО з біології  зареєстровано 98 372 учасників.

На виконання тестової роботи з біології виділено 120 хвилин.

Загальна кількість завдань роботи – 50.

Сертифікаційна робота з біології складається із завдань трьох форм:

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (1-40). До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
  2. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) (41-46). До кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
  3. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (47-50). До кожного завдання наведено три групи відповідей. З кожної групи потрібно вибрати лише одну правильну відповідь. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно вибрав і послідовно записав три цифри у бланку відповідей А.

Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з біології:

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
  2. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.
  3. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Завдання оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри) або відповіді на завдання не надано. Цифри записуються послідовно з кожного стовпчика варіантів відповідей.

Максимально за виконання тестової роботи учасник може отримати – 76 балів.

Детальніше про тест ЗНО 2015 з біології.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь