Одне із завдань тесту ЗНО з англійської мови можуть вилучити з тесту

Вилучать завдання з тесту ЗНО 2015 з англійської мови
Вилучать завдання з тесту ЗНО 2015 з англійської мови

Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови № 31 може бути вилучене з тесту. Про це у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, посилаючись на результати психометричного аналізу відповідей тестів із іноземних мов.

“Фахівці УЦОЯО завершили попередній психометричний аналіз відповідей, зазначених у бланку А, тестів із іноземних мов. Результати аналізу засвідчили, що 31 завдання тесту з англійської мови має низькі психометричні характеристики. На засіданні апеляційної комісії, яке відбудеться 22 червня, буде прийматися одне із двох рішень стосовно нього. Завдання або буде вилучене із тесту, або всі ті, хто його виконував, отримають 1 бал”, – повідомив директор УЦОЯО.

“Знову маємо ситуацію: складне завдання абітурієнти “не взяли”. Незважаючи на те, що воно сформоване на матеріалі, який вивчався в 7-му класі”, – зазначив Лікарчук.

Як відомо, 24 червня відбудеться засідання експертних комісій, які визначать пороговий бал “склав / не склав” для тестів з іноземних мов. Наступного дня відбудеться оголошення результатів ЗНО з англійської, німецької, французької, іспанської мов, а також результатів ЗНО з математики.

http://osvita.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь