Корисні посилання для вивчення англійської мови

  1. http://www.usingenglish.com/ – на цьому сайті ви знайдете різноманітні темі: граматика, тести, форум, артиклі, матеріали для вчителів англійської мови.
  2. http://esl.about.com/ – цей сайт допоможе знайти багато тем: література, історія, музика, їжа, здоров’я, гроші, відпочинок. Для вчителів англійської мови.
  3. http://learn-english-today.com/index.html – на цьому сайті знаходяться безкоштовні ресурси та матеріали для ESL-EFL всіх рівнів.
  4. http://a4esl.org/g/h – приблизно тисячі вправ на різні темі: граматика, лексика, фонетика. Постійне поновлення. Для вчителів англійської мови.
  5. http://learnnamericanenglishonline.com/ – ресурс для вивчаючих англійську мову. Весь матеріал по рівням. Для вчителів англійської мови.
  6. http://www.britishcouncil.org/english – сайт Британської Ради. Підкасти, навчальні відео. Для вчителів англійської мови.
  7. http://www.manythings.org/ – дуже змістовній сайт, навіть носії використовують його. Тут можна підготуватися до іспитів TESL/TEFL. Є розділи на мовне відпрацювання, ідіоми, сленги, та інші корисні речі. Для вчителів англійської мови.
  8. http://www.better-english.com/exerciselist.htm – 250 вправ на різноманітні аспекти знань англійської мови: від розширення словарного запасу, використання пунктуації і до вживання дієслова. Кросворди.
  9. http://www.eslgold.com – сайт для всіх аспектів вивчення англійської мови.
  10. http://www.englishdaily626.com – вокабул яр , граматика, сленги, ідіоми, жарти. Для вчителів англійської мови.
  11. http://learnenglish.britishcouncil.org/en/ – Британські представництва.
  12. http://www.engvid.com – на цьому сайті англійські відео уроки.
  13. http://dliavseh.at.ua/load/prikhologu/anglijska_mova/plani_konspekti_didaktichni_materiali_dlja_vchitelja_anglijskoji_movi/17-1-0-1135 – матеріали для проведення уроків з англійської в 1-11 класах.
  14. http://meyodportal/net/taxonomy/tern/187 – розробки уроків, презентації.
  15. http://osvita.ua/languages/english-online/16252/ – онлайн матеріали для вчителів англійської мови.
  16. www.efl.ru/tests – онлайн-тести на знання, навчання англійської мови.
  17. www.english-to-go-com – програма, построєна по типу цепочки уроків для різних рівнів навчання.
  18. www.kidlink.org – програма, яка об’єднує дітей різних країн, пропонує учать в дискусіях, в міжнародних проектах.
  19. www.londonslang.com – англійський сленг.
  20. http://englishtips.org – все для учителів англійської мови. На цьому сайті, ви можете знайти: книжки, статті, міні уроки, граматика, художня література, газети, журнали, електронні книжки – що є дуже зручним на теперішній час. Аудіо та відео курси, англійська мова з професіоналами по скапу – це найзручніший спосіб вивчити англійську мову. Також є змога доповнювати свої знання по скапу з носієм англійської мови. Оновлення на сайті постійне.
  21. www.eun.org – європейська шкільна сітка, матеріали для учителів та ті хто навчається. Новини, пошук для проекту и переписки з носієм англійської мови, це дуже зручно коли іноземну мову ви можете вивчати вдома коли у вас є вільний час. Багато топіків на різні теми, новини.!!!!
  22. www.englishpage.com – на цьому сайті все для того щоб вивчити англійську мову, та все для тих хто її викладає. Словник – який поповнюється постійно сучасними словами, щоб ви мали змогу розмовляти сучасною англійською мовою. Уроки по граматиці, фразеологізми для учителів та студентів, всіх вивчаючих англійську мову.
  23. http://www.duolingo.com – школа для вивчення англійської та інших іноземних мов. В наявності граматичні вправи, форум де ви зможете задати питання, якщо вас щось цікавить детальніше в певній темі.
  24. https://www.youtube.com/user/MinooAngloLink – корисні граматичні уроки. Рівень Intermediate to advanced. Відео в якому доступно пояснюють граматику та вчать правильно вимовляти слова. Всі аспекти англійської мови, з важливих граматики і лексики тим способом поліпшення швидкості мови, вимови та аудіювання.
  25. http://lang-8.com/ – цей сайт дає змогу вивчати іноземну мову методом краудсорсінга: ви друкуєте на іноземній мові текс, диктант, а носій іноземної мови виправляє помилки, це дуже зручно для школярів удосконалювати свої знання вдома у вільний час. Учителям дає змогу спілкуватися з носієм англійської мови.
  26. http://www.tolearnenglish.com/ – освоївши цей сайт, можна обійтись і без підручників граматики, – тут є усе: від теорії до практичних завдань, яких, до речі, більше 10 тис. Все пояснюється дуже просто та доступно для тих, хто хоче вивчити англійську мову або вдосконалити її.
  27. Якщо у вас добре працює зорова пам’ять, скористайтеся словниками в картинках для розширення вашого словникового запасу. Ось кілька цікавих ресурсів:
   • http://testyourvocab.com/ – Найкращим методом поповнення словникового запасу, як і вивчення мови загалом, є, безумовно, спілкування, проте з чогось потрібно ж починати. Якщо крім гугл перекладача, Ви не знаєте інших аналогів, то цей пункт Вам знадобиться.
   • http://en.leengoo.com/ – творці цьогопроекту вважають, що нові слова можна запам’ятати тільки в контексті і тільки якщо ці слова хоча б кілька разів «позгадувати». На цьому й побудований метод вивчення. Найважливіша фішка сайту полягає в тому, що Leengoo стежить за прогресом вивчення, пропонуючи призабуті слова на повторне засвоєння.
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments