Як працювати дитсадкам в умовах карантину, – роз’яснення МОН

24 квітня 2020 міністерство освіти видало лист, у якому дало роз’яснення щодо особливостей освітнього процесу дитсадків в умовах карантину

Ознайомитись із листом: Лист щодо організації роботи ЗДО під час карантину (45 downloads)

Зокрема, у листі зазначено про те, що керівникам закладів дошкільної освіти необхідно видати наказ про встановлення режиму роботи працівників закладу, визначивши заходи з виконання працівниками освітньо-педагогічної, методичної та іншої роботи. У межах визначеного часу, працівники мають виконувати свої професійні обов’язки, організовувати та проводити освітній процес, складати чи корегувати плани професійного розвитку та самоосвіти, розробляти конспекти занять.

Дистанційна робота вихователів

В умовах карантину варто налагодити тісну взаємодію із батьками вихованців. Зокрема, радять вихователям, розробити рекомендації та проводити консультації з батьками вихованців щодо організації освітньої діяльності вдома, розпорядку дня, харчування дитини тощо. Зазначену комунікацію можна організувати за допомогою онлайн-конференцій, спілкування у групах в соціальних мережах, мобільних додатках, за допомогою електронної пошти тощо.

Крім того, слід розглянути можливість проведення онлайн-занять з дітьми за допомогою дистанційних технологій в режимі реального часу або надсилати їх запис батькам вихованців чи розміщувати на вебсайті закладу освіти.

Міністерство освіти і науки наголошує, що для зручності працівників ЗДО та батьків створено окремий ресурс «Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти», який містить перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку, поради батькам дітей, рекомендації для занять та іншу корисну інформацію.

Про умови та оплату праці працівників закладів освіти в умовах карантину повідомлялося у спільному листі Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020 за № 1/9-162/02-5/202.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments