Електронний студентський квиток у застосунку «Дія» прийматиметься на рівні з паперовим

Від сьогодні, 30 грудня 2021 року, електронний студентський квиток у застосунку «Дія» прийматиметься на рівні з паперовим.

Після авторизації в застосунку студентський квиток з’являється в Дії автоматично, пише портал “Дія”.

Якщо у вас пластиковий студентський квиток державного зразка і він не з’явився в застосунку, то напишіть нам у службу підтримки Дії. Якщо проблему не вдасться виправити, то вам доведеться звернутись до деканату навчального закладу.

❗️ Якщо у вас студентський-книжечка або унікальний студентський квиток університету, то Дія не може автоматично відобразити такий документ.

Якщо хочете, щоб ваш студентський був доступний у Дії, то зверніться до деканату та замовте студентський квиток державного зразка.

Дійсними стануть не тільки електронні версії студентських, а й водійських посвідчень і техпаспортів. З 2019 року ці документи використовувалися в межах експериментальних проєктів, які успішно себе зарекомендували, у результаті чого Урядом прийнято низку відповідних постанов.

«Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код», – зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments