Студенти отримуватимуть стипендію у 2015 році

Студенти матимуть стипендію

Студенти матимуть стипендію

Міністерство освіти і науки України офіційно заявило, що уряд не відмінятиме виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному Міністерством освіти 22 грудня, від імені міністра освіти і науки Сергія Квіта.

Зокрема, у Міністерстві освіти висловили переконання у тому, що держава повинна надавати підтримку студентам ВНЗ та учням ПТНЗ.

“Водночас, процедура надання такої підтримки має бути ретельно продуманою та максимально прозорою. Будь-які реформи та зміни в цьому питанні мають бути попередньо винесені на громадське обговорення”, – йдеться у повідомленні освітнього відомства.

У Міносвіти зазначили, що відкриті до діалогу з усіма зацікавленими сторонами, повідомивши, що найближчий такий діалог зі студентами відбудеться на зустрічі першого заступника міністра освіти Інни Совсун з представниками студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій, яка відбудеться 25 грудня у Київському національному економічному університеті ім. Гетьмана.

http://osvita.ua

Поділитись у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Еще нет голосов, оставьте первым)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Залишити відповідь