Студенти отримуватимуть стипендію у 2015 році

Студенти матимуть стипендію
Студенти матимуть стипендію

Міністерство освіти і науки України офіційно заявило, що уряд не відмінятиме виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному Міністерством освіти 22 грудня, від імені міністра освіти і науки Сергія Квіта.

Зокрема, у Міністерстві освіти висловили переконання у тому, що держава повинна надавати підтримку студентам ВНЗ та учням ПТНЗ.

“Водночас, процедура надання такої підтримки має бути ретельно продуманою та максимально прозорою. Будь-які реформи та зміни в цьому питанні мають бути попередньо винесені на громадське обговорення”, – йдеться у повідомленні освітнього відомства.

У Міносвіти зазначили, що відкриті до діалогу з усіма зацікавленими сторонами, повідомивши, що найближчий такий діалог зі студентами відбудеться на зустрічі першого заступника міністра освіти Інни Совсун з представниками студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій, яка відбудеться 25 грудня у Київському національному економічному університеті ім. Гетьмана.

http://osvita.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь