Зеленський подав законопроект про скасування обов’язкового ЗНО

Президент Володимир Зеленський пропонує скасувати обов’язкове зовнішнє незалежне оцінювання в цьому році. Глава держави вніс до Верховної Ради відповідний законопроект. Про це пише РБК.

У законі йдеться, що учні, які завершують повну загальну середню освіту в 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації у зв’язку з карантином через коронавірус.

“Здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням”, – вказано у проекті глави держави.

Згідно з документом, на час карантину дату початку та/або закінчення відповідного навчального року (років) може визначати Кабмін.

Нагадаємо, сьогодні другий день пробного ЗНО 2020. Відбулись пробні тестування з наступних предметів: математикианглійська моваісторії України,  фізикихіміїбіологіїгеографія та французька, іспанська, німецька мови.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments