З вівторка учні 5-11 класів Львова навчатимуться дистанційно.

З вівторка, 16 березня, учні 5-11 класів у Львові переходять на дистанційне навчання. Про це у Telegram-каналі повідомив мер Львова, Андрій Садовий.

Як зазначив мер, відповідне рішення буде запропоновано на розгляд комісії з надзвичайних ситуацій у понеділок. Вчителям він запропонував використати  день для організації цього процесу.

“Це компроміс, який ми намагаємось знайти у боротьбі з вірусом. Молодші класи залишаться у школі, бо часто батьки не мають з ким залишити дитину. І не варто у такий складний час робити людям ще більше проблем.
У Львівській області дуже погана динаміка зі зростання кількості позитивних тестів і госпіталізації. Особливо госпіталізації: щодня в лікарні лягає значно більше людей, ніж виписується. Хвороба прогресує швидше та агресивніше, ніж це було рік тому.” – насав Андрій Садовий.

Людей просять дотримуватись карантинних заходів.

“Ми всі разом маємо обірвати ланцюг захворювання. І це стосується не лише школярів. Я прошу всіх львів’ян бути відповідальним перед собою і своїми сім’ями. Гучні вечірки, бенкети та свята – це речі, без яких можна обійтись.
Носіть маски правильно! Часто мийте руки! Користуйтесь антисептиком!
І будьте мудрими! Бережіть себе та близьких! ” – йдеться у дописі.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments