З понеділка, 31 січня Полтава, Миколаїв та Хмельницький також переходять на дистанційку

Лише за останню добу в Україні виявили понад 34 тисячі нових хворих на коронавірус, серед них близько 5 тисяч дітей. Через погіршення ситуації з COVID-19 області продовжують переходити на дистанційку, пише 24 канал.

Рекомендуємо переглянути Відеоуроки дистанційного навчанння

У більшості регіонів місцева влада ухвалила рішення про переведення старшокласників на онлайн-заняття. Водночас деякі школи запровадили дистанційку навіть для учнів початкових класів.

Раніше ми повідомляли, що на дистанційку вже перейшли школи в таких містах: Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Буковина, Суми, Херсон, Тернопіль, Чернігів, Закарпаття, Рівне та Волинь. В інших містах на карантин перевели окремі класи, а не всі школи.

В яких ще містах школи йдуть на дистанційку з 31 січня

Полтава

З 31 січня учні 5 – 11 класів мають перейти на дистанційне навчання, щонайменше на 2 тижні. Про це повідомили на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Полтаві.

Через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу вирішили забезпечити дистанційку для старшокласників, але дозволити відвідування садочків та початкових класів, пише видання “Зміст“.

Миколаїв

З понеділка учні 5 – 11 класів та вихованці позашкільної освіти перейдуть на дистанційне навчання. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації.

Здобувачі освіти у садочках та спеціальних школах, а також 1 – 4 класи шкіл працюватимуть у штатному режимі, передає “Інше TV“.

Хмельницький

Міська комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про переведення з 31 січня, учнів 1 – 11 класів на дистанційне навчання, пише пресслужба Хмельницької міської ради. Попередньо дистанційне навчання триватиме до 4 лютого.

При цьому зазначається, що заклади дошкільної освіти, спеціальні школи №32 та 33 працюватимуть в очному форматі. Заклади позашкільної освіти теж переходять на дистанційну форму навчання.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments