З 24 січня старшокласники Львівщини переходять на онлайн-навчання

Обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні 19 січня прийняла рішення про необхідність переходу на дистанційне навчання учнів 5–11 класів. Розпочати онлайн-навчання школи Львівської області мають з понеділка, 24 січня. Так само ми звертаємося і до вищих навчальних закладів, і закликаємо розпочати навчальний період з онлайн-навчання. Про це «Tvoemisto.tv» повідомив заступник голови ЛОДА Віталій Загайний.

 «Спостерігається збільшення частки дитячого контингенту, які піддаються захворюванню більше, аніж це було раніше. Тому ми запропонували зараз утриматися від офлайн-навчання і поки проводити навчання у режимі онлайн. Так само ми звертаємося і до вищих навчальних закладів, хоча там, наразі, переважно канікулярний період, і закликаємо розпочати навчальний період з онлайн-навчання», — каже Віталій Загайний.

За його словами, на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС був присутній і заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Андрій Москаленко у коментарі журналістам уточнив, що наразі у міській раді узгоджують питання, які завтра розглядатимуть на засіданні комісії. Найперше це стосуватиметься роботи освітніх закладів через складну ситуацію із захворюваністю на Covid-19 серед дітей та високу динаміку госпіталізацій.

Як повідомив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко, у країні розпочався черговий спалах коронавірусу з епіцентром в західному регіоні. Так, за добу 19 січня в Україні зафіксовано 18 479 випадків захворювання на COVID-19.

Найбільш серйозна ситуація склалася на Івано-Франківщині — 2777 підтверджених випадків за добу. Значний приріст захворювань на коронавірусну інфекцію фіксується також у Львівській (1440), Тернопільській (1145) та Чернівецькій (1137) областях.

Міністерство охорони здоровʼя вже направило державній комісії з надзвичайних ситуацій подання щодо запровадження «червоної» зони в Івано-Франківській області, адже там перевищені три показники: коефіцієнт нових випадків, рівня і динаміки госпіталізації.

Наразі на «помаранчевому» рівні епіднебезпеки знаходяться 7 областей України: Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська та Чернівецька області.

Нагадаємо, школи Буковини із 21 січня переходять на дистанційне навчання

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments