Отож, у Львові вводять «Локдаун Львів» ( червона зона ), щодо ситуаціі з Ковід19 з п’ятниці 19.03.2021 до 28.03.2021 рішеня комісії ТЕБ і НС 🔹 молодша школа переходить на канікули. Старші класи продовжують дистанційне навчання; 🔹 припиняють роботу всі заклади культури: театри, кінотеатри, музеї, концертні майданчики; 🔹заклади громадського харчування працюють “на виніс” та доставку; 🔹у торгових центрах працюють продуктові магазини, аптеки та зоомагазини; 🔹господарські магазини працюють на видачу за попереднім замовленням; 🔹всі масові заходи переносяться; 🔹салони краси та спортивні зали працюють за індивідуальним попереднім записом. із 22 до 28 березня школярів молодших класів відправляють на канікули, а учні 5-11 класів продовжують навчатися в дистанційному режимі. Дитячі садки працюватимуть без змін.

Карантин

Отож, у Львові вводять «Локдаун Львів» ( червона зона ), щодо ситуаціі з Ковід19 з п’ятниці 19.03.2021 до 28.03.2021 рішеня комісії ТЕБ і НС
🔹 молодша школа переходить на канікули. Старші класи продовжують дистанційне навчання;
🔹 припиняють роботу всі заклади культури: театри, кінотеатри, музеї, концертні майданчики;
🔹заклади громадського харчування працюють “на виніс” та доставку;
🔹у торгових центрах працюють продуктові магазини, аптеки та зоомагазини;
🔹господарські магазини працюють на видачу за попереднім замовленням;
🔹всі масові заходи переносяться;
🔹салони краси та спортивні зали працюють за індивідуальним попереднім записом.
із 22 до 28 березня школярів молодших класів відправляють на канікули, а учні 5-11 класів продовжують навчатися в дистанційному режимі. Дитячі садки працюватимуть без змін.

Слідкуйте за новинами у месенджерах

Viber Ерудит.нетViber https://invite.viber.com

 

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments