Від першого вересня українські школи запрацюють у звичному режимі, а закриття навчальних закладів можливе лише у районах “червоної зони” (ВІДЕО)

Закрити школи в усій країні можуть лише у випадку перевищення епідпорога щодо захворюваності на грип.

Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів в етері передачі “Свобода слова Савіка Шустера”, повідомляє ТСН

“Ми вже знаємо, що таке епідпоріг, умовний, не такий, який у нас завжди був для грипу і грипоподібних захворювань. Якщо “червона зона” – школа закривається на певний період часу, стабілізуються показники і школи відкриваються”, – пояснив посадовець.

Ляшко наголосив, що “тотального закриття” шкіл в усій Україні не відбуватиметься, якщо “не буде перевищений епідпоріг по грипу та грипоподібним захворюванням”. Він додав, що рівень захворюваності в Міністерстві охорони здоров’я відслідковуватимуть щотижня.

“Ми зараз звертаємо увагу всіх. Як тільки з’явиться вакцина проти грипу, треба вакцинуватися. Наше першочергове завдання – виключити коінфекцію”, – зазначив головний санітарний лікар.

Раніше в уряді заявляли, що навчальний рік в Україні розпочнеться відповідно до одного з трьох сценаріїв:

  • низький рівень захворюваності: відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;
  • високий рівень захворюваності: освітній процес забезпечується повністю дистанційно;
  • середній рівень захворюваності: освітній процес забезпечується у змішаній формі – дистанційно та в закладах освіти, з відповідним дистанціюванням та заходами гігієни.
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments