Вчителів змусять власноруч заклеювати у підручниках інформацію про соду, що лікує рак

Інформацію в підручнику з хімії про те, що сода лікує рак, пропонують замінити іншим текстом.

Вчителів примусять заклеювати у підручниках хімії скандальну інформацію про соду, яка нібито лікує від раку. У розпорядженні ZN.UA є лист від Інституту модернізації змісту освіти, який розіслали по школах.

У ньому йдеться про те, що видавництво “Грамота” підготувало вклейку з новим текстом, який рекомендують наклеїти на скандальний. Тепер замість соди учням розповідатимуть про йодовану сіль.

“Просимо донести зазначену інформацію до відома вчителів і організувати заклеювання попереднього тексту задля використання в освітньому процесі оновленої версії  сторінки 8 підручника “Хімія. 9 клас,”- йдеться у листі.

Схоже, вчителям хімії буде чим зайнятися під час канікул. Адже, якщо у школі кілька класів по 30-40 учнів, їм доведеться вирізати і вклеїти новий текст у близько сотні підручників.

Раніше повідомлялося, що в підручнику з хімії для 9-го класу автори радять лікувати рак за допомогою соди. В одному з параграфів сказано, що водний розчин соди слід пити для “профілактики і лікування онкозахворювань, пом’якшення кашлю при застуді” і при деяких інших хворобах. Такі рекомендації обурили громадськість. Підручник був надрукований накладом 40 175 примірників у 2017 році за часів міністра освіти Лілії Гриневич.

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments