Вчителів із 1 дозою (жовтий сертифікат) не будуть відсторонювати від роботи

МОЗ зобов’язав вакцинуватися від ковіду працівників певних закладів та установ. Першими мають вакцинуватися працівники закладів освіти та державних органів. На черзі — підприємства критичної інфраструктури. Якщо ваше підприємство потрапило до переліку МОЗ, маєте відсторонити від роботи невакцинованих працівників, пише Кадровик.

Дане питання зачепило педагогів які вакцинувались вакциною AstraZeneca адже період між першою і другою дозою повинен становити 12 тижнів. Вчителі які вакцинувались цією вакциною у жовтні другу дозу отримають не швидше як у січні. Багато педагогів почали скаржитись, що дирекція школи почала попереджати про відсторонення до отримання другою дози вакцини AstraZeneca.

Хто повинен мати щеплання

На період дії карантину, встановленого КМУ, зобов’язані мати щеплення проти COVID-19 працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих держадміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у т. ч. спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

МОЗ планує розширяти цей перелік, насамперед працівниками підприємств критичної інфраструктури. Поки ми готували номер до друку, МОЗ ще не затвердив змін. Утім, алгоритм відсторонення буде однаковим для працівників усіх підприємств. Якщо працівники вашого підприємства, установи чи закладу (далі — заклад) мають щепитися, керуйтеся нашими настановами.

Підтвердний документ про вакцинацію

  • документ, який підтверджує, що працівник отримав повний курс вакцинації або одну дозу дводозної вакцини від COVID-19, включеної ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Повідомлення працівнику про обов’язкове щеплення проти COVID-19

Повідомлення працівнику про обов’язкове щеплення проти COVID-19
Повідомлення працівнику про обов’язкове щеплення проти COVID-19
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments