Вчителі, школи яких почнуть очне навчання, мають повернутися на робочі місця – МОН

Вчителі зі шкіл, які з нового навчального року почнуть офлайн-навчання, муситимуть повернутися на робочі місця, пише НУШ.

Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону, передає УП Життя.

Водночас учителі з регіонів, у яких очне навчання визначать небезпечним, зможуть працювати дистанційно.

“Вчителі не мають статусу держслужбовця і мають права працювати онлайн. Однак за умови, що процес онлайн-навчання задекларований органами влади”, – сказав міністр.

Також він повідомив, що учнів і вчителів, чиї школи зруйновані під час війни, переведуть у найближчі заклади освіти.

“Жодна дитина, чию школу зруйнували, не залишиться за межами освітнього процесу. Вчителі також мають бути працевлаштовані”, – заявив Шкарлет.

Нагадаємо, заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко заявив, що з 1 вересня офлайн-навчання відновиться в усіх закладах освіти.

Раніше Вітренко повідомляв, що 1 вересня очне навчання почнеться лише в тих школах, в яких є бомбосховища.

Згодом міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що рішення про очне або онлайн-навчання в новому навчальному році ухвалюватимуть засновники шкіл залежно від безпекової ситуації. Цією заявою він, фактично, спростував слова свого заступника про те, що очне навчання відновиться в усіх школах.

Також міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що учнів не відраховуватимуть за невідвідування офлайн-уроків із 1 вересня.

15 червня начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко заявив, що лише 1 100 українських шкіл мають укриття та той чи інший ступінь захисної споруди. Загалом в Україні 13 700 закладів загальної середньої освіти, тому лише 8% із них мають укриття, що дають змогу почати очне навчання.

Уже через 6 днів Шкарлет заявив, що 25% шкіл підтвердили, що в них є укриття для початку очного навчання.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Нагадаємо, опубліковано результати наради МОН від 28 червня.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments