В Україні посилено карантинні заходи, заборонено відвідування закладів освіти більше 20 осіб

Забороняється відвідування закладів освіти групами кількістю понад 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої і мистецької освіти.

В Україні через експонентне зростання кількості хворих на COVID-19 та суттєве збільшення навантаження на лікарні та лікарів запроваджені нові карантинні обмеження та встановлений карантин вихідного дня.

Зокрема, на всій території країни скасовується адаптивний карантин і встановлюється загальнодержавний карантин з обмеженнями, що діяли за попереднього варіанта карантину на територіях із «помаранчевим» рівнем небезпеки.

У Кабінеті Міністрів зазначають, що метою посилення протиепідемічних заходів є зупинення ланцюга передачі хвороби від людини до людини.

На період дії карантину буде заборонено проведення масових культурних, зокрема концертних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів за участю більше ніж 20 осіб.

Окрім того, забороняється відвідування закладів освіти групами кількістю понад 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої і мистецької освіти.

Також заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої і мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває понад 50% персоналу й здобувачів освіти.

Додатково діятиме карантин вихідного дня з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Зокрема, у вихідні додатково до обмежень буде заборонено прийом відвідувачів закладами громадського харчування, можлива лише торгівля навинос.

Буде заборонено прийом відвідувачів у ТРЦ і інших закладах розважальної діяльності, прийом відвідувачів суб’єктами господарювання у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, окрім торгівлі продуктами харчування, паливом, лікарськими засобами та медичними виробами, ветеринарними препаратами і кормами.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments