В школах незабаром впровадять систему пропусків FacePay24 від Приватбанку

Українські школи незабаром будуть оснащені новою системою пропуску учнів FacePay24 – “оплата обличчям” від ПриватБанку. Це біометрична система пропуску, яка безпомилково розпізнає обличчя людей та обмежує доступ до школи стороннім особам.

Цей спільний пілотний проект впроваджують ПриватБанк і Visa. Його вже почали тестувати в київському ліцеї №157. Про те, як буде працювати система пропуску, розповіла прес-служба ПриватБанку.

Система розпізнавання облич FacePay24 ( “оплата лицем”) створена на базі технології Visa Face ID. Вона вже добре зарекомендувала себе в платіжній індустрії. Розробники системи пропуску запевняють, що у неї дуже високий ступінь захисту, і підробка даних практично неможлива.

Цікаво, що система “оплата лицем” розпізнає обличчя навіть у медичних масках. Крім того, що її практично неможливо обдурити, вона зручна ще й тим, що не вимагає ніяких додаткових карток, які діти нерідко гублять або забувають дома, повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Які ще дані фіксує система пропуску “оплата лицем”

Система передає на телефони батьків час приходу їхньої дитини до школи, а також час виходу з неї.

Крім того, система пропуску “оплата лицем” фіксує температуру тіла і наявність медичної маски на обличчі, сигналізуючи, що її потрібно надіти.

Ця система фактично об’єднає багато аспектів шкільного життя, наголошує прес-служба ПриватБанку. Зокрема, вона дозволить учням безконтактно розраховуватися за харчування в шкільній їдальні, а також за інші платні послуги в школі.

Крім того, система “оплата лицем” буде включати в себе і електронний журнал успішності учнів, до якого матимуть адресний доступ батьки учнів.

Загалом, на цій цифровій платформі буде функціонувати вся замкнута екосистема навчального закладу, яка дозволить усе контролювати, кажуть у ПриватБанку.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments