УЦОЯО опублікував списки шкіл у яких 10 і більше випускників не подолали поріг “склав/ не склав”

Список шкіл у яких 10 і більше випускників не склали ЗНО 2015

Список шкіл у яких 10 і більше випускників не склали ЗНО 2015

Скачати список шкіл (pdf)

На офіційному сайті Українського Центру Оцінювання Якості Освіти у розділі «АНАЛІТИКА» можна ознайомитися з переліком загальноосвітніх навчальних закладів, десять або більше випускників яких не подолали поріг «склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

 

Загальноосвітні навчальні заклади, десять або більше випускників яких не подолали поріг
«склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

в 2015 році (станом на 10 липня 2015 року)

№з/п Регіон Район -X -X Місто Назва закладу Кількістьвипускників Кількість випускників, які не подолали поріг «склав/не склав»(22 тестових бали)
1 Вінницька область м.Могилів-Подільський Навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4- ліцей м. Могилева-Подільського Вінницької області 72 12
2 Волинськаобласть Горохівський район Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області 49 13
3 Волинськаобласть Камінь-Каширськийрайон Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Брониця Камінь-Каширського району Волинської області 31 10
4 Волинськаобласть Камінь-Каширськийрайон Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Боровне Камінь-Каширського району Волинської області 49 12
5 Волинськаобласть Ківерцівський район Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня смт Цумань Ківерцівського району Волинської області 67 10
6 Волинськаобласть Ковельський район Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” імені С. Є. Ткача смт Голоби Ковельської районної ради Волинської області 45 11
7 Дніпропетровськаобласть м.Дніпродзержинськ КЗ “Середня загальноосвітня школа № 31 з класами вечірньої форми навчання м.Дніпродзержинська” Дніпродзержинської міської ради 56 17
8 Дніпропетровськаобласть м.Кривий Ріг Криворізька загальноосвітня школа І-ІП ступенів № 40 Криворізької міської ради Дніпропетровської області 18 10
9 Дніпропетровськаобласть м.Кривий Ріг Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “Центр освіти” Криворізької міської ради Дніпропетровської області 37 13
10 Донецька область Волноваський район Прохорівська загальноосвіня школа I-III ступенів Волноваської районної ради Донецької області 43 11
11 Донецька область м.Димитров Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Димитровської міської ради Донецької області 72 12
12 Донецька область м.Маріуполь Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №56 Маріупольської міської ради Донецької області” 118 26
13 Донецька область м.Слов’янськ Святогірська загальноосвітня школа I-III ступенів Слов’янської міської ради Донецької області 82 11
14 Житомирськаобласть Володарськ- Волинський район Володарськ-Волинська гімназія Житомирської області 81 11

 

 

15 Закарпатськаобласть Берегівський район Варівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання ім. Ференца Ракоці ІІ Берегівської районної ради Закарпатської області 14 11
16 Закарпатськаобласть Берегівський район Великоберезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області 36 19
17 Закарпатськаобласть Берегівський район Гатянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області 18 15
18 Закарпатськаобласть Берегівський район Косоньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівської районної ради Закарпатської області 28 15
19 Закарпатськаобласть Берегівський район Мужіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області 25 15
20 Закарпатськаобласть Берегівський район Чомська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області 16 12
21 Закарпатськаобласть Берегівський район Яношівський ліцей сільськогосподарського профілю з наданням професійної підготовки 55 40
22 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Боржавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області 37 12
23 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Буківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області 22 12
24 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Великоком”ятівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області 72 25
25 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Великокопанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області 31 12
26 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Великопаладська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Жігмонда Моріца Виноградівської районної ради Закарпатської області 15 12
27 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Вилоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області 19 13
28 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Неветленфолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області 33 28
29 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Пийтерфолвівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області 25 18
30 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Чепівський навчально-виховний комплекс “Чепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Виноградівської районної ради Закарпатської області 25 11
31 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Чорнотисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області 23 10
32 Закарпатськаобласть Виноградівськийрайон Шаланківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області 17 14
33 Закарпатськаобласть Іршавський район Брідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області 34 16
34 Закарпатська Іршавський район Броньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради 31 13

 

 

область Закарпатської області
35 Закарпатськаобласть Іршавський район Великораковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області 35 13
36 Закарпатськаобласть Іршавський район Довжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області 50 17
37 Закарпатськаобласть Іршавський район Ільницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області 45 10
38 Закарпатськаобласть Іршавський район Малораковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області 35 11
39 Закарпатськаобласть Іршавський район Осійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області 41 15
40 Закарпатськаобласть Іршавський район Приборжавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області 44 13
41 Закарпатськаобласть Іршавський район Сілецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області 94 26
42 Закарпатськаобласть м.Берегове Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Берегівської міської ради Закарпатської області 17 11
43 Закарпатськаобласть м.Берегове Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута Берегівської міської ради Закарпатської області 46 21
44 Закарпатськаобласть м.Берегове Берегівська угорська гімназія ім. Габора Бетлена Берегівської районної ради Закарпатської області 47 17
45 Закарпатськаобласть м.Чоп Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чопської міської ради Закарпатської області 28 18
46 Закарпатськаобласть Міжгірський район Синевирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області 44 12
47 Закарпатськаобласть Міжгірський район Синевирсько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області 24 12
48 Закарпатськаобласть Мукачівський район Баркасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області 24 19
49 Закарпатськаобласть Мукачівський район Великолучківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області 37 11
50 Закарпатськаобласть Мукачівський район Верхньовизницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області 35 12
51 Закарпатськаобласть Мукачівський район Дерценська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області 36 26
52 Закарпатськаобласть Мукачівський район Зняцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області 31 10
53 Закарпатськаобласть Перечинський район Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Порошково Перечинського району Закарпатської області 44 17
54 Закарпатська Перечинський район Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Тур’я-Ремета Перечинського району 41 13

 

 

область Закарпатської області
55 Закарпатськаобласть Рахівський район Богданська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області 51 21
56 Закарпатськаобласть Рахівський район Великобичківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Рахівської районної ради Закарпатської області 43 12
57 Закарпатськаобласть Рахівський район Діловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області 35 16
58 Закарпатськаобласть Рахівський район Косівсько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рахівської районної ради Закарпатської області 44 12
59 Закарпатськаобласть Рахівський район Лазещинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області 55 19
60 Закарпатськаобласть Рахівський район Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Рахівської районної ради Закарпатської області 33 10
61 Закарпатськаобласть Рахівський район Середньоводянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області 38 26
62 Закарпатськаобласть Рахівський район Чорнотисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області 30 10
63 Закарпатськаобласть Рахівський район Ясінянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рахівської районної ради Закарпатської області 75 17
64 Закарпатськаобласть Свалявський район Дусинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області 30 12
65 Закарпатськаобласть Свалявський район Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області 38 14
66 Закарпатськаобласть Тячівський район Бедевлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бедевлянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 38 17
67 Закарпатськаобласть Тячівський район Буштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Буштинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області 37 12
68 Закарпатськаобласть Тячівський район Вільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області 54 22
69 Закарпатськаобласть Тячівський район Вільховецько-Лазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільховецько- Лазівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 35 16
70 Закарпатськаобласть Тячівський район Вонігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вонігівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 34 15
71 Закарпатськаобласть Тячівський район Ганичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ганичівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 59 26
72 Закарпатськаобласть Тячівський район Глибокопотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глибокопотіцької сільської ради Тячівського району Закарпатської області 30 15
73 Закарпатськаобласть Тячівський район Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Грушівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 40 16

 

 

74 Закарпатськаобласть Тячівський район Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добрянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 37 12
75 Закарпатськаобласть Тячівський район Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області 115 51
76 Закарпатськаобласть Тячівський район Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калинівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 61 17
77 Закарпатськаобласть Тячівський район Лазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лазівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 29 15
78 Закарпатськаобласть Тячівський район Лопухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лопухівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 55 27
79 Закарпатськаобласть Тячівський район Нересницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області 52 22
80 Закарпатськаобласть Тячівський район Нижньоапшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нижньоапшанської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 59 15
81 Закарпатськаобласть Тячівський район Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоселицької сільської ради Тячівського району Закарпатської області 56 19
82 Закарпатськаобласть Тячівський район Руськополівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Руськополівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 49 17
83 Закарпатськаобласть Тячівський район Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тарасівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 29 10
84 Закарпатськаобласть Тячівський район Тересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тересвянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області 66 16
85 Закарпатськаобласть Тячівський район Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 75 34
86 Закарпатськаобласть Тячівський район Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.Гренджі- Донського Тячівської міської ради ради Закарпатської області 66 14
87 Закарпатськаобласть Тячівський район Углянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області 53 21
88 Закарпатськаобласть Тячівський район Усть-Чорнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Усть-Чорнянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області 48 21
89 Закарпатськаобласть Тячівський район Широколузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Широколузької сільської ради Тячівського району Закарпатської області 31 14
90 Закарпатськаобласть Ужгородський район Великодобронська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області 39 19
91 Закарпатськаобласть Ужгородський район Есенська загальноосвітня школа I-III ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області 14 10
92 Закарпатська Ужгородський район Ліцей з біолого-хімічним та фізико-математичним профілем навчання с. 29 11

 

 

область Велика Добронь
93 Закарпатськаобласть Ужгородський район Шишлівська загальноосвітня школа І-III ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області 27 14
94 Закарпатськаобласть Хустський район Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 44 17
95 Закарпатськаобласть Хустський район Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 58 11
96 Закарпатськаобласть Хустський район Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 37 27
97 Закарпатськаобласть Хустський район Горінчівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 45 23
98 Закарпатськаобласть Хустський район Драгівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 65 26
99 Закарпатськаобласть Хустський район Забрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 21 12
100 Закарпатськаобласть Хустський район Ізянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 42 13
101 Закарпатськаобласть Хустський район Копашнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 69 23
102 Закарпатськаобласть Хустський район Кошелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 49 18
103 Закарпатськаобласть Хустський район Липчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 36 11
104 Закарпатськаобласть Хустський район Монастирецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 37 15
105 Закарпатськаобласть Хустський район Сокирницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 51 16
106 Закарпатськаобласть Хустський район Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області 29 18
107 Запорізькаобласть Запорізький район Біленьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Запорізького району Запорізької області 51 11
108 Запорізькаобласть м.Енергодар Енергодарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 Енергодарської міської ради Запорізької області 104 14
109 Запорізькаобласть м.Енергодар Енергодарський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів – міжшкільний навчально-виробничий комбінат” Енергодарської міської ради Запорізької області 53 26

 

 

110 Запорізькаобласть м.Запоріжжя Запорізький загальноосвітній навчально-виховний комплекс “Молодь” Запорізької міської ради Запорізької області 55 11
111 Запорізькаобласть м.Мелітополь Мелітопольська вечірня (змінна) школа № 1 Мелітопольської міської ради Запорізької області 50 11
112 Івано-Франківськаобласть Коломийський район Великоключівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 33 12
113 Івано-Франківськаобласть Коломийський район Торговицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 23 16
114 Івано-Франківськаобласть Косівський район Космацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Косівської районної ради Івано- Франківської області 35 16
115 Івано-Франківськаобласть Косівський район Пістинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Косівської районної ради Івано- Франківської області 34 10
116 Івано-Франківськаобласть м.Яремче Микуличинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яремчанської міської ради Івано-Франківської області 56 14
117 Івано-Франківськаобласть м.Яремче Яблуницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яремчанської міської ради Івано-Франківської області 34 10
118 Івано-Франківськаобласть Надвірнянський район Білоославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради 34 12
119 Івано-Франківськаобласть Надвірнянський район Краснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради 24 10
120 Івано-Франківськаобласть Надвірнянський район Ланчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради 108 17
121 Івано-Франківськаобласть Надвірнянський район Чорноославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради 19 10
122 Івано-Франківськаобласть Надвірнянський район Чорнопотоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради 34 21
123 Івано-Франківськаобласть Рожнятівський район Перегінська №2 загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області 64 17
124 Івано-Франківськаобласть Рожнятівський район Перегінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області 80 10
125 Івано-Франківськаобласть Рожнятівський район Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області 36 11
126 Івано-Франківськаобласть Рожнятівський район Ясенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області 56 13
127 Кіровоградськаобласть м.Кіровоград Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області 49 12
128 Львівська область Буський район Побужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Буської районної ради Львівської області 28 11
129 Львівська область Жовківський район Туринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовківської районної ради 30 11
130 Львівська область Мостиський район Крукеницький ліцей при Національному лісотехнічному університеті України Мостиської РР Львівської області 61 11

 

 

131 Львівська область Сколівський район Підгородецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області 27 11
132 Львівська область Яворівський район Нагачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області 50 15
133 м.Київ Деснянський район міста Вечірня (змінна) школа ІІІ ступеня №18 Деснянського району м. Києва 165 33
134 м.Київ Оболонський район міста Середня загальноосвітня школа №328 – загальноосвітній навчальний заклад ІІ та ІІІ ступенів м.Києва 151 21
135 Миколаївськаобласть м.Очаків Очаківська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Очаківської міської ради Миколаївської області 19 10
136 Одеська область Ананьївський район Комунальний заклад “Ананьївська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів” Одеської області 27 11
137 Одеська область Біляївський район Усатівський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” ім.П.Д.Вернидуба Біляївського району 45 10
138 Одеська область Болградський район Болградська вечірня загальноосвітня школа П-Ш ступенів Болградського району Одеської області 41 25
139 Одеська область Болградський район Василівська загальноосвітня школа I-III ступенів Болградського району Одеської області 40 10
140 Одеська область Болградський район Городненська загальноосвітня школа I-III ступенів Болградського району Одеської області 45 10
141 Одеська область Болградський район Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені С.С.Курогло Болградського району Одеської області 44 10
142 Одеська область Іванівський район Іванівська загальноосвітня школа I-III ступенів ім.Б.Ф.Дерев’янка 32 10
143 Одеська область Ізмаїльський район Озернянська загальноосвітня школа I-III ступенів Ізмаїльської районної ради 64 20
144 Одеська область Кілійський район Вилківський навчально-виховний комлекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей” 63 12
145 Одеська область Комінтернівськийрайон Першотравневий навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей” Комінтернівського району Одеської області 45 12
146 Одеська область м.Білгород-Дністровський Білгород – Дністровська вечірня (змінна) школа Одеської області 47 14
147 Одеська область м.Ізмаїл Комунальний заклад “Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат-військово- морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою” 51 17
148 Одеська область м.Одеса Одеська вечірня (змінна) загальноосвітня школа № 25 П-Ш ступенів Одеської міської ради Одеської області 129 22
149 Одеська область м.Одеса Одеська вечірня загальноосвітня школа № 24 П-Ш ступенів Одеської міської ради Одеської області 50 19
150 Одеська область м.Одеса Одеська спеціалізована загальноосвітня школа № 21 I-III ступенів спортивного напряму Одеської міської ради Одеської області 17 11
151 Одеська область м.Одеса Одеська спеціалізована школа № 59 I-III ступенів олімпійського резерву Одеської міської ради Одеської області 72 10

 

 

152 Одеська область м.Одеса Одеський навчально-виховний комплекс №84 “Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа I-III ступенів” Одеської міської ради Одеської області 79 10
153 Одеська область м.Южне Комунальний заклад “Южненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня спеціалізована школа I-III ступенів № 2 – центр позашкільної освіти – професійно-технічне училище) Южненської міської ради Одеської області” 85 16
154 Одеська область Ширяївський район Навчально-виховний комплекс “Олімп” “Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія” смт Ширяєве Одеської області 63 20
155 Полтавськаобласть Глобинський район Глобинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Глобинської районної ради Полтавської області 47 10
156 Полтавськаобласть Глобинський район Градизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Глобинської районної ради Полтавської області 35 10
157 Рівненськаобласть Березнівський район Балашівський навчально-виховний комплекс “Колегіум-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради Рівненської області 63 18
158 Рівненськаобласть Березнівський район Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2 Березнівської районної ради Рівненської області 79 18
159 Рівненськаобласть Березнівський район Вітковицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Березнівської районної ради Рівненської області 32 10
160 Рівненськаобласть Березнівський район Поліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області 43 11
161 Рівненськаобласть Володимирецькийрайон Більськовільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради Рівненської області 59 15
162 Рівненськаобласть Володимирецькийрайон Великоцепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області 69 12
163 Рівненськаобласть Володимирецькийрайон Мульчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області 37 10
164 Рівненськаобласть Володимирецькийрайон Сопачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області 52 22
165 Рівненськаобласть Володимирецькийрайон Степангородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області 34 10
166 Рівненськаобласть Дубровицький район Миляцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради Рівненської області 33 10
167 Рівненськаобласть Дубровицький район Перебродівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради Рівненської області 41 17
168 Рівненськаобласть Зарічненський район Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зарічненської районої ради Рівненської області 37 11

 

 

169 Рівненськаобласть Костопільський район Злазненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області 46 11
170 Рівненськаобласть Костопільський район Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів №6 Костопільської районної ради Рівненської області 51 11
171 Рівненськаобласть Рівненський район Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області 58 11
172 Рівненськаобласть Рокитнівський район Березівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради Рівненської області 70 31
173 Рівненськаобласть Рокитнівський район Глиннівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради Рівненської області 64 26
174 Рівненськаобласть Рокитнівський район Дроздинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області 41 15
175 Рівненськаобласть Рокитнівський район Карпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області 56 16
176 Рівненськаобласть Рокитнівський район Познанський НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради Рівненської області 40 15
177 Рівненськаобласть Рокитнівський район Старосільський НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради Рівненської області 72 30
178 Рівненськаобласть Сарненський район Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей Сарненської районної ради Рівненської області 63 19
179 Рівненськаобласть Сарненський район Коростська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області 57 13
180 Рівненськаобласть Сарненський район Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області 80 12
181 Рівненськаобласть Сарненський район Тинненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області 86 23
182 Рівненськаобласть Сарненський район Цепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області 43 12
183 Рівненськаобласть Сарненський район Ясногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області 65 12
184 Сумська область м.Конотоп Конотопська спеціалізована школа П-Ш ст. №2 Конотопської міської ради Сумської області 39 11
185 Сумська область м.Охтирка Охтирська (вечірня) змінна школа ІІ-ІІІ ступенів Охтирської міської ради Сумської області 63 26
186 Тернопільськаобласть Борщівський район Мельнице-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 89 28
187 Тернопільськаобласть Бучацький район Жизномирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 44 15
188 Тернопільська Бучацький район Золотопотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 39 12

 

 

область
189 Тернопільськаобласть Бучацький район Стінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 48 20
190 Тернопільськаобласть Козівський район Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 47 10
191 Тернопільськаобласть Козівський район Купчинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 29 11
192 Тернопільськаобласть м.Тернопіль Тернопільська вечірня школа Тернопільської міської ради Тернопільської області 58 14
193 Харківськаобласть м.Харків Харківська вечірня (змінна) школа П-Ш ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області 54 11
194 Херсонськаобласть Білозерський район Станіславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька 36 12
195 Херсонськаобласть Генічеський район Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області 42 11
196 Херсонськаобласть Голопристанськийрайон Гладківська загальноосвітня школа I-III ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області 36 11
197 Херсонськаобласть м.Херсон Херсонський центр освіти молоді та дорослих Херсонської міської ради (вечірня школа) 118 12
198 Херсонськаобласть Цюрупинський район Новомаячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Цюрупинської районної ради Херсонської області 59 11
199 Хмельницькаобласть м.Шепетівка Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області 25 11
200 Чернівецькаобласть Вижницький район Банилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області 36 13
201 Чернівецькаобласть Вижницький район Карапчівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області 38 16
202 Чернівецькаобласть Вижницький район Коритненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області 38 12
203 Чернівецькаобласть Герцаївський район Байраківський навчально-виховний комплекс Герцаївської районної ради Чернівецької області 32 17
204 Чернівецькаобласть Герцаївський район Герцаївський районний ліцей імені Георгія Асакі Герцаївської районної ради Чернівецької області 28 10
205 Чернівецькаобласть Герцаївський район Горбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Герцаївської районної ради Чернівецької області 44 13
206 Чернівецькаобласть Герцаївський район Молницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Герцаївської районної ради Чернівецької області 30 16
207 Чернівецькаобласть Герцаївський район Навчально-виховний комплекс “Тернавський загальноосвітній заклад – дошкільний навчальний заклад” Герцаївської районної ради Чернівецької області 29 15

 

 

208 Чернівецькаобласть Герцаївський район Острицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Герцаївської районної ради Чернівецької області 35 26
209 Чернівецькаобласть Глибоцький район Волоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волоківської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області 38 15
210 Чернівецькаобласть Глибоцький район Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області 82 24
211 Чернівецькаобласть Глибоцький район Коровійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коровійської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області 44 13
212 Чернівецькаобласть Глибоцький район Луковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Луковицької сільської ради Глибоцького району Чернівецької області 24 12
213 Чернівецькаобласть Глибоцький район Молодійська загальноосвітня школа Молодійської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області 27 13
214 Чернівецькаобласть Глибоцький район Опришенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Опришенської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області 34 19
215 Чернівецькаобласть Глибоцький район Станівецький навчально – виховний комплекс Станівецької сільської ради Глибоцького району Чернівецької області 41 31
216 Чернівецькаобласть Глибоцький район Сучевенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сучевенської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області 31 11
217 Чернівецькаобласть Заставнівський район Васловівський навчально-виховний комплекс Заставнівського району Чернівецької області 15 10
218 Чернівецькаобласть Заставнівський район Горошовецький навчально-виховний комплекс Заставнівського району Чернівецької області 34 10
219 Чернівецькаобласть Кіцманський район Ставчанський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Кіцманської районної ради Кіцманського району Чернівецької області 37 13
220 Чернівецькаобласть Новоселицький район Драницький навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Драницької сільської ради Новоселицького району Чернівецької області 20 11
221 Чернівецькаобласть Новоселицький район Магальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Григорія Нандріша Магальської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області 28 15
222 Чернівецькаобласть Новоселицький район Рідківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рідківської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області 42 12
223 Чернівецькаобласть Новоселицький район Рокитненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Рокитненської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області 47 16
224 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Банилово-Підгірнівська гімназія Банилово-Підгірнівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 53 13
225 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Великокучурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 73 26

 

 

226 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Верхньопетровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Верхньопетровецької сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 24 10
227 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Їжівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Їжівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 66 45
228 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Красноїльська гімназія Красноїльської селищної ради Сторожинецького району Чернівецької області 39 26
229 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Красноїльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Красноїльської селищної ради Сторожинецького району Чернівецької області 35 20
230 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Нижньопетровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Нижньопетровецької сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 26 12
231 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Ропчанський навчально-виховний комплекс Ропчанської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 29 11
232 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Старожадівський навчально-виховний комплекс Старожадівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 25 10
233 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Сторожинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Сторожинецької міської ради Чернівецької області 58 13
234 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Чудейська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 24 12
235 Чернівецькаобласть Сторожинецькийрайон Чудейський навчально-виховний комплекс Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області 49 18
236 Чернівецькаобласть Хотинський район Колінковецький загальноосвітній навчальний заклад Колінковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області 59 23
237 Чернігівськаобласть Семенівський район Семенівська загальноосвітня школа I-III ст. №1 Семенівської районної ради Чернігівської області 59 10

 

 

 

Поділитись у соціальних мережах:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Еще нет голосов, оставьте первым)
Loading...
 

Вам також має сподобатись...