Список шкіл у яких 10 і більше випускників не склали ЗНО 2015

УЦОЯО опублікував списки шкіл у яких 10 і більше випускників не подолали поріг “склав/ не склав”

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Список шкіл у яких 10 і більше випускників не склали ЗНО 2015
Список шкіл у яких 10 і більше випускників не склали ЗНО 2015

Скачати список шкіл (pdf)

На офіційному сайті Українського Центру Оцінювання Якості Освіти у розділі «АНАЛІТИКА» можна ознайомитися з переліком загальноосвітніх навчальних закладів, десять або більше випускників яких не подолали поріг «склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

 

Загальноосвітні навчальні заклади, десять або більше випускників яких не подолали поріг
«склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

в 2015 році (станом на 10 липня 2015 року)

№з/пРегіонРайон -X -X МістоНазва закладуКількістьвипускниківКількість випускників, які не подолали поріг «склав/не склав»(22 тестових бали)
1Вінницька областьм.Могилів-ПодільськийНавчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4- ліцей м. Могилева-Подільського Вінницької області7212
2ВолинськаобластьГорохівський районЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області4913
3ВолинськаобластьКамінь-КаширськийрайонЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Брониця Камінь-Каширського району Волинської області3110
4ВолинськаобластьКамінь-КаширськийрайонЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Боровне Камінь-Каширського району Волинської області4912
5ВолинськаобластьКіверцівський районЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступеня смт Цумань Ківерцівського району Волинської області6710
6ВолинськаобластьКовельський районНавчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” імені С. Є. Ткача смт Голоби Ковельської районної ради Волинської області4511
7Дніпропетровськаобластьм.ДніпродзержинськКЗ “Середня загальноосвітня школа № 31 з класами вечірньої форми навчання м.Дніпродзержинська” Дніпродзержинської міської ради5617
8Дніпропетровськаобластьм.Кривий РігКриворізька загальноосвітня школа І-ІП ступенів № 40 Криворізької міської ради Дніпропетровської області1810
9Дніпропетровськаобластьм.Кривий РігКриворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “Центр освіти” Криворізької міської ради Дніпропетровської області3713
10Донецька областьВолноваський районПрохорівська загальноосвіня школа I-III ступенів Волноваської районної ради Донецької області4311
11Донецька областьм.ДимитровЗагальноосвітня школа I-III ступенів №1 Димитровської міської ради Донецької області7212
12Донецька областьм.МаріупольКомунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №56 Маріупольської міської ради Донецької області”11826
13Донецька областьм.Слов’янськСвятогірська загальноосвітня школа I-III ступенів Слов’янської міської ради Донецької області8211
14ЖитомирськаобластьВолодарськ- Волинський районВолодарськ-Волинська гімназія Житомирської області8111

 

 

15ЗакарпатськаобластьБерегівський районВарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання ім. Ференца Ракоці ІІ Берегівської районної ради Закарпатської області1411
16ЗакарпатськаобластьБерегівський районВеликоберезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області3619
17ЗакарпатськаобластьБерегівський районГатянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області1815
18ЗакарпатськаобластьБерегівський районКосоньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівської районної ради Закарпатської області2815
19ЗакарпатськаобластьБерегівський районМужіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області2515
20ЗакарпатськаобластьБерегівський районЧомська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області1612
21ЗакарпатськаобластьБерегівський районЯношівський ліцей сільськогосподарського профілю з наданням професійної підготовки5540
22ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонБоржавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області3712
23ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонБуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області2212
24ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонВеликоком”ятівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області7225
25ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонВеликокопанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області3112
26ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонВеликопаладська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Жігмонда Моріца Виноградівської районної ради Закарпатської області1512
27ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонВилоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області1913
28ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонНеветленфолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області3328
29ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонПийтерфолвівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області2518
30ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонЧепівський навчально-виховний комплекс “Чепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Виноградівської районної ради Закарпатської області2511
31ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонЧорнотисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області2310
32ЗакарпатськаобластьВиноградівськийрайонШаланківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області1714
33ЗакарпатськаобластьІршавський районБрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області3416
34ЗакарпатськаІршавський районБроньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради3113

 

 

областьЗакарпатської області
35ЗакарпатськаобластьІршавський районВеликораковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області3513
36ЗакарпатськаобластьІршавський районДовжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області5017
37ЗакарпатськаобластьІршавський районІльницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області4510
38ЗакарпатськаобластьІршавський районМалораковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області3511
39ЗакарпатськаобластьІршавський районОсійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області4115
40ЗакарпатськаобластьІршавський районПриборжавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області4413
41ЗакарпатськаобластьІршавський районСілецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області9426
42Закарпатськаобластьм.БереговеБерегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Берегівської міської ради Закарпатської області1711
43Закарпатськаобластьм.БереговеБерегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута Берегівської міської ради Закарпатської області4621
44Закарпатськаобластьм.БереговеБерегівська угорська гімназія ім. Габора Бетлена Берегівської районної ради Закарпатської області4717
45Закарпатськаобластьм.ЧопЧопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чопської міської ради Закарпатської області2818
46ЗакарпатськаобластьМіжгірський районСиневирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області4412
47ЗакарпатськаобластьМіжгірський районСиневирсько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області2412
48ЗакарпатськаобластьМукачівський районБаркасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області2419
49ЗакарпатськаобластьМукачівський районВеликолучківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області3711
50ЗакарпатськаобластьМукачівський районВерхньовизницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області3512
51ЗакарпатськаобластьМукачівський районДерценська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області3626
52ЗакарпатськаобластьМукачівський районЗняцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області3110
53ЗакарпатськаобластьПеречинський районЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Порошково Перечинського району Закарпатської області4417
54ЗакарпатськаПеречинський районЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Тур’я-Ремета Перечинського району4113

 

 

областьЗакарпатської області
55ЗакарпатськаобластьРахівський районБогданська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області5121
56ЗакарпатськаобластьРахівський районВеликобичківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Рахівської районної ради Закарпатської області4312
57ЗакарпатськаобластьРахівський районДіловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області3516
58ЗакарпатськаобластьРахівський районКосівсько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рахівської районної ради Закарпатської області4412
59ЗакарпатськаобластьРахівський районЛазещинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області5519
60ЗакарпатськаобластьРахівський районРахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Рахівської районної ради Закарпатської області3310
61ЗакарпатськаобластьРахівський районСередньоводянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області3826
62ЗакарпатськаобластьРахівський районЧорнотисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області3010
63ЗакарпатськаобластьРахівський районЯсінянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рахівської районної ради Закарпатської області7517
64ЗакарпатськаобластьСвалявський районДусинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області3012
65ЗакарпатськаобластьСвалявський районПлосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області3814
66ЗакарпатськаобластьТячівський районБедевлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бедевлянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області3817
67ЗакарпатськаобластьТячівський районБуштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Буштинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області3712
68ЗакарпатськаобластьТячівський районВільховецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області5422
69ЗакарпатськаобластьТячівський районВільховецько-Лазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вільховецько- Лазівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області3516
70ЗакарпатськаобластьТячівський районВонігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вонігівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області3415
71ЗакарпатськаобластьТячівський районГаничівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ганичівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області5926
72ЗакарпатськаобластьТячівський районГлибокопотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глибокопотіцької сільської ради Тячівського району Закарпатської області3015
73ЗакарпатськаобластьТячівський районГрушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Грушівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області4016

 

 

74ЗакарпатськаобластьТячівський районДобрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добрянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області3712
75ЗакарпатськаобластьТячівський районДубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області11551
76ЗакарпатськаобластьТячівський районКалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калинівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області6117
77ЗакарпатськаобластьТячівський районЛазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лазівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області2915
78ЗакарпатськаобластьТячівський районЛопухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лопухівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області5527
79ЗакарпатськаобластьТячівський районНересницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області5222
80ЗакарпатськаобластьТячівський районНижньоапшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нижньоапшанської сільської ради Тячівського району Закарпатської області5915
81ЗакарпатськаобластьТячівський районНовоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоселицької сільської ради Тячівського району Закарпатської області5619
82ЗакарпатськаобластьТячівський районРуськополівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Руськополівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області4917
83ЗакарпатськаобластьТячівський районТарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тарасівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області2910
84ЗакарпатськаобластьТячівський районТересвянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тересвянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області6616
85ЗакарпатськаобластьТячівський районТернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області7534
86ЗакарпатськаобластьТячівський районТячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені В.Гренджі- Донського Тячівської міської ради ради Закарпатської області6614
87ЗакарпатськаобластьТячівський районУглянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області5321
88ЗакарпатськаобластьТячівський районУсть-Чорнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Усть-Чорнянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області4821
89ЗакарпатськаобластьТячівський районШироколузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Широколузької сільської ради Тячівського району Закарпатської області3114
90ЗакарпатськаобластьУжгородський районВеликодобронська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області3919
91ЗакарпатськаобластьУжгородський районЕсенська загальноосвітня школа I-III ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області1410
92ЗакарпатськаУжгородський районЛіцей з біолого-хімічним та фізико-математичним профілем навчання с.2911

 

 

областьВелика Добронь
93ЗакарпатськаобластьУжгородський районШишлівська загальноосвітня школа І-III ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області2714
94ЗакарпатськаобластьХустський районБерезівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області4417
95ЗакарпатськаобластьХустський районВишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області5811
96ЗакарпатськаобластьХустський районВишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області3727
97ЗакарпатськаобластьХустський районГорінчівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області4523
98ЗакарпатськаобластьХустський районДрагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області6526
99ЗакарпатськаобластьХустський районЗабрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області2112
100ЗакарпатськаобластьХустський районІзянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області4213
101ЗакарпатськаобластьХустський районКопашнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області6923
102ЗакарпатськаобластьХустський районКошелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області4918
103ЗакарпатськаобластьХустський районЛипчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області3611
104ЗакарпатськаобластьХустський районМонастирецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області3715
105ЗакарпатськаобластьХустський районСокирницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області5116
106ЗакарпатськаобластьХустський районЯблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області2918
107ЗапорізькаобластьЗапорізький районБіленьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Запорізького району Запорізької області5111
108Запорізькаобластьм.ЕнергодарЕнергодарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 Енергодарської міської ради Запорізької області10414
109Запорізькаобластьм.ЕнергодарЕнергодарський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів – міжшкільний навчально-виробничий комбінат” Енергодарської міської ради Запорізької області5326

 

 

110Запорізькаобластьм.ЗапоріжжяЗапорізький загальноосвітній навчально-виховний комплекс “Молодь” Запорізької міської ради Запорізької області5511
111Запорізькаобластьм.МелітопольМелітопольська вечірня (змінна) школа № 1 Мелітопольської міської ради Запорізької області5011
112Івано-ФранківськаобластьКоломийський районВеликоключівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів3312
113Івано-ФранківськаобластьКоломийський районТорговицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів2316
114Івано-ФранківськаобластьКосівський районКосмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Косівської районної ради Івано- Франківської області3516
115Івано-ФранківськаобластьКосівський районПістинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Косівської районної ради Івано- Франківської області3410
116Івано-Франківськаобластьм.ЯремчеМикуличинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яремчанської міської ради Івано-Франківської області5614
117Івано-Франківськаобластьм.ЯремчеЯблуницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яремчанської міської ради Івано-Франківської області3410
118Івано-ФранківськаобластьНадвірнянський районБілоославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради3412
119Івано-ФранківськаобластьНадвірнянський районКраснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради2410
120Івано-ФранківськаобластьНадвірнянський районЛанчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради10817
121Івано-ФранківськаобластьНадвірнянський районЧорноославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради1910
122Івано-ФранківськаобластьНадвірнянський районЧорнопотоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради3421
123Івано-ФранківськаобластьРожнятівський районПерегінська №2 загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області6417
124Івано-ФранківськаобластьРожнятівський районПерегінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області8010
125Івано-ФранківськаобластьРожнятівський районСпаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області3611
126Івано-ФранківськаобластьРожнятівський районЯсенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області5613
127Кіровоградськаобластьм.КіровоградЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області4912
128Львівська областьБуський районПобужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Буської районної ради Львівської області2811
129Львівська областьЖовківський районТуринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовківської районної ради3011
130Львівська областьМостиський районКрукеницький ліцей при Національному лісотехнічному університеті України Мостиської РР Львівської області6111

 

 

131Львівська областьСколівський районПідгородецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області2711
132Львівська областьЯворівський районНагачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області5015
133м.КиївДеснянський район містаВечірня (змінна) школа ІІІ ступеня №18 Деснянського району м. Києва16533
134м.КиївОболонський район містаСередня загальноосвітня школа №328 – загальноосвітній навчальний заклад ІІ та ІІІ ступенів м.Києва15121
135Миколаївськаобластьм.ОчаківОчаківська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Очаківської міської ради Миколаївської області1910
136Одеська областьАнаньївський районКомунальний заклад “Ананьївська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів” Одеської області2711
137Одеська областьБіляївський районУсатівський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” ім.П.Д.Вернидуба Біляївського району4510
138Одеська областьБолградський районБолградська вечірня загальноосвітня школа П-Ш ступенів Болградського району Одеської області4125
139Одеська областьБолградський районВасилівська загальноосвітня школа I-III ступенів Болградського району Одеської області4010
140Одеська областьБолградський районГородненська загальноосвітня школа I-III ступенів Болградського району Одеської області4510
141Одеська областьБолградський районДмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені С.С.Курогло Болградського району Одеської області4410
142Одеська областьІванівський районІванівська загальноосвітня школа I-III ступенів ім.Б.Ф.Дерев’янка3210
143Одеська областьІзмаїльський районОзернянська загальноосвітня школа I-III ступенів Ізмаїльської районної ради6420
144Одеська областьКілійський районВилківський навчально-виховний комлекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей”6312
145Одеська областьКомінтернівськийрайонПершотравневий навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей” Комінтернівського району Одеської області4512
146Одеська областьм.Білгород-ДністровськийБілгород – Дністровська вечірня (змінна) школа Одеської області4714
147Одеська областьм.ІзмаїлКомунальний заклад “Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат-військово- морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою”5117
148Одеська областьм.ОдесаОдеська вечірня (змінна) загальноосвітня школа № 25 П-Ш ступенів Одеської міської ради Одеської області12922
149Одеська областьм.ОдесаОдеська вечірня загальноосвітня школа № 24 П-Ш ступенів Одеської міської ради Одеської області5019
150Одеська областьм.ОдесаОдеська спеціалізована загальноосвітня школа № 21 I-III ступенів спортивного напряму Одеської міської ради Одеської області1711
151Одеська областьм.ОдесаОдеська спеціалізована школа № 59 I-III ступенів олімпійського резерву Одеської міської ради Одеської області7210

 

 

152Одеська областьм.ОдесаОдеський навчально-виховний комплекс №84 “Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа I-III ступенів” Одеської міської ради Одеської області7910
153Одеська областьм.ЮжнеКомунальний заклад “Южненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня спеціалізована школа I-III ступенів № 2 – центр позашкільної освіти – професійно-технічне училище) Южненської міської ради Одеської області”8516
154Одеська областьШиряївський районНавчально-виховний комплекс “Олімп” “Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія” смт Ширяєве Одеської області6320
155ПолтавськаобластьГлобинський районГлобинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Глобинської районної ради Полтавської області4710
156ПолтавськаобластьГлобинський районГрадизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Глобинської районної ради Полтавської області3510
157РівненськаобластьБерезнівський районБалашівський навчально-виховний комплекс “Колегіум-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Березнівської районної ради Рівненської області6318
158РівненськаобластьБерезнівський районБерезнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2 Березнівської районної ради Рівненської області7918
159РівненськаобластьБерезнівський районВітковицький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Березнівської районної ради Рівненської області3210
160РівненськаобластьБерезнівський районПоліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області4311
161РівненськаобластьВолодимирецькийрайонБільськовільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради Рівненської області5915
162РівненськаобластьВолодимирецькийрайонВеликоцепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області6912
163РівненськаобластьВолодимирецькийрайонМульчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області3710
164РівненськаобластьВолодимирецькийрайонСопачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області5222
165РівненськаобластьВолодимирецькийрайонСтепангородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області3410
166РівненськаобластьДубровицький районМиляцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради Рівненської області3310
167РівненськаобластьДубровицький районПеребродівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради Рівненської області4117
168РівненськаобластьЗарічненський районКухітсько-Вільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зарічненської районої ради Рівненської області3711

 

 

169РівненськаобластьКостопільський районЗлазненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області4611
170РівненськаобластьКостопільський районКостопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів №6 Костопільської районної ради Рівненської області5111
171РівненськаобластьРівненський районГородоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області5811
172РівненськаобластьРокитнівський районБерезівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради Рівненської області7031
173РівненськаобластьРокитнівський районГлиннівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради Рівненської області6426
174РівненськаобластьРокитнівський районДроздинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області4115
175РівненськаобластьРокитнівський районКарпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області5616
176РівненськаобластьРокитнівський районПознанський НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради Рівненської області4015
177РівненськаобластьРокитнівський районСтаросільський НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнівської районної ради Рівненської області7230
178РівненськаобластьСарненський районКлесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей Сарненської районної ради Рівненської області6319
179РівненськаобластьСарненський районКоростська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області5713
180РівненськаобластьСарненський районСтепанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області8012
181РівненськаобластьСарненський районТинненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області8623
182РівненськаобластьСарненський районЦепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області4312
183РівненськаобластьСарненський районЯсногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області6512
184Сумська областьм.КонотопКонотопська спеціалізована школа П-Ш ст. №2 Конотопської міської ради Сумської області3911
185Сумська областьм.ОхтиркаОхтирська (вечірня) змінна школа ІІ-ІІІ ступенів Охтирської міської ради Сумської області6326
186ТернопільськаобластьБорщівський районМельнице-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів8928
187ТернопільськаобластьБучацький районЖизномирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів4415
188ТернопільськаБучацький районЗолотопотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів3912

 

 

область
189ТернопільськаобластьБучацький районСтінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів4820
190ТернопільськаобластьКозівський районКозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14710
191ТернопільськаобластьКозівський районКупчинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів2911
192Тернопільськаобластьм.ТернопільТернопільська вечірня школа Тернопільської міської ради Тернопільської області5814
193Харківськаобластьм.ХарківХарківська вечірня (змінна) школа П-Ш ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області5411
194ХерсонськаобластьБілозерський районСтаніславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька3612
195ХерсонськаобластьГенічеський районНовоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області4211
196ХерсонськаобластьГолопристанськийрайонГладківська загальноосвітня школа I-III ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області3611
197Херсонськаобластьм.ХерсонХерсонський центр освіти молоді та дорослих Херсонської міської ради (вечірня школа)11812
198ХерсонськаобластьЦюрупинський районНовомаячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Цюрупинської районної ради Херсонської області5911
199Хмельницькаобластьм.ШепетівкаШепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області2511
200ЧернівецькаобластьВижницький районБанилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області3613
201ЧернівецькаобластьВижницький районКарапчівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області3816
202ЧернівецькаобластьВижницький районКоритненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вижницької районної ради Вижницького району Чернівецької області3812
203ЧернівецькаобластьГерцаївський районБайраківський навчально-виховний комплекс Герцаївської районної ради Чернівецької області3217
204ЧернівецькаобластьГерцаївський районГерцаївський районний ліцей імені Георгія Асакі Герцаївської районної ради Чернівецької області2810
205ЧернівецькаобластьГерцаївський районГорбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Герцаївської районної ради Чернівецької області4413
206ЧернівецькаобластьГерцаївський районМолницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Герцаївської районної ради Чернівецької області3016
207ЧернівецькаобластьГерцаївський районНавчально-виховний комплекс “Тернавський загальноосвітній заклад – дошкільний навчальний заклад” Герцаївської районної ради Чернівецької області2915

 

 

208ЧернівецькаобластьГерцаївський районОстрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Герцаївської районної ради Чернівецької області3526
209ЧернівецькаобластьГлибоцький районВолоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волоківської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області3815
210ЧернівецькаобластьГлибоцький районКам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області8224
211ЧернівецькаобластьГлибоцький районКоровійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коровійської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області4413
212ЧернівецькаобластьГлибоцький районЛуковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Луковицької сільської ради Глибоцького району Чернівецької області2412
213ЧернівецькаобластьГлибоцький районМолодійська загальноосвітня школа Молодійської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області2713
214ЧернівецькаобластьГлибоцький районОпришенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Опришенської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області3419
215ЧернівецькаобластьГлибоцький районСтанівецький навчально – виховний комплекс Станівецької сільської ради Глибоцького району Чернівецької області4131
216ЧернівецькаобластьГлибоцький районСучевенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сучевенської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області3111
217ЧернівецькаобластьЗаставнівський районВасловівський навчально-виховний комплекс Заставнівського району Чернівецької області1510
218ЧернівецькаобластьЗаставнівський районГорошовецький навчально-виховний комплекс Заставнівського району Чернівецької області3410
219ЧернівецькаобластьКіцманський районСтавчанський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Кіцманської районної ради Кіцманського району Чернівецької області3713
220ЧернівецькаобластьНовоселицький районДраницький навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Драницької сільської ради Новоселицького району Чернівецької області2011
221ЧернівецькаобластьНовоселицький районМагальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Григорія Нандріша Магальської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області2815
222ЧернівецькаобластьНовоселицький районРідківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рідківської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області4212
223ЧернівецькаобластьНовоселицький районРокитненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Рокитненської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області4716
224ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонБанилово-Підгірнівська гімназія Банилово-Підгірнівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області5313
225ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонВеликокучурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області7326

 

 

226ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонВерхньопетровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Верхньопетровецької сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області2410
227ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонЇжівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Їжівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області6645
228ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонКрасноїльська гімназія Красноїльської селищної ради Сторожинецького району Чернівецької області3926
229ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонКрасноїльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Красноїльської селищної ради Сторожинецького району Чернівецької області3520
230ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонНижньопетровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Нижньопетровецької сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області2612
231ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонРопчанський навчально-виховний комплекс Ропчанської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області2911
232ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонСтарожадівський навчально-виховний комплекс Старожадівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області2510
233ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонСторожинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Сторожинецької міської ради Чернівецької області5813
234ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонЧудейська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області2412
235ЧернівецькаобластьСторожинецькийрайонЧудейський навчально-виховний комплекс Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області4918
236ЧернівецькаобластьХотинський районКолінковецький загальноосвітній навчальний заклад Колінковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області5923
237ЧернігівськаобластьСеменівський районСеменівська загальноосвітня школа I-III ст. №1 Семенівської районної ради Чернігівської області5910

 

 

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь