Уряд оприлюднив оновлену карантинну постанову

Кабінет міністрів на своєму сайті оприлюднив ухвалену напередодні постанову №956 про продовження карантину в Україні до кінця року, де зокрема містяться нові рекомендації щодо визначення зон карантину, а також – для закладів освіти.

“Рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 до 30 жовтня 2020 р. канікули, у наступний період — можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації, а закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 р. на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (крім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, регіонів із “червоним” рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою)”, – йдеться у тексті постанови.

При цьому Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів доручається посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень та інше.

Нагадаємо,  Шкільні канікули з 15 жовтня, – рішення уряду

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments