Укриття повинні бути обладнані, незалежно від того, чи почнеться навчання в школах, – підкомітеті з питань державної молодіжної політики Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

З 1 вересня розпочнеться новий навчальний рік. В суспільстві зараз є дві думки щодо освітнього процесу. Одні говорять, що діти повинні піти до школи, інші, бояться відпускати дітей. Однозначно, безпека дітей – найважливіше. Важливо знати, що батьки можуть обрати будь-яку форму навчання для своєї дитини: дистанційну, індивідуальну чи екстернат.

Народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова зазначає, що укриття повинні бути обладнані, незалежно від того, чи почнеться навчання в школах, а як саме вчитимуться діти, залежить від безпекової ситуації, пише Верховна Рада України.

Для перевірки споруд цивільного захисту у всіх регіонах України при обласних військових адміністраціях створили спеціальні комісії. До складу комісій входять голови військових адміністрацій, представники Державної служби надзвичайних ситуацій і представники місцевої влади, які перевіряють наявність укриттів у закладах освіти та їх стан.

«Місцева влада повинна готуватися до різних варіантів подій. Укриття повинні бути підготовлені та обладнані для сповіщення сигналу тривоги. В укриттях мають бути тепло, світло, вентиляція, вода та усе необхідне для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги. Навчання дітей і персоналу правильному поводженню під час тривоги мають стати регулярними. Роботи багато. І місцева влада має починати готуватися вже зараз щоб привести до ладу укриття», – каже Ірина Борзова.

Відповідно до Кодексу цивільного захисту, відповідальні за стан укриттів органи місцевого самоврядування, тобто, міські, селищні та сільські ради.

«Освітній процес повинен бути безпечним для дітей та вчителів. В умовах війни це не просто. Росія забирає в наших дітей право на освіту, а ми повинні зробити все можливе аби створити умови для безпечного навчання. Віримо в наші Збройні Сили. Віримо у перемогу України», – резюмувала Ірина

Нагадаємо, з 18 липня по 10 серпня триває  основна сесія НМТ. Переглянути завдання за кожний день можна у розділі НМТ 2022.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments