Школи України переведуть на дистанційне навчання: дати і регіони

З вівторка, 9 березня, багато шкіл в українських містах переходять на дистанційне навчання і канікули. Це пов’язано з тим, що в цих регіонах погіршилася епідситуація через поширення COVID-19. Дитячі садки продовжать працювати в звичайному режимі. Про це повідомляє “ТСН”.

Так, у Львові та області з 9 березня заплановано дистанційне навчання в усіх навчальних закладах. А з 15 березня рекомендується оголосити в школах весняні канікули.

В Ужгороді з 9 по 12 березня вводять навчання онлайн для учнів 5-11 класів, а учні початкових класів відвідуватимуть школи.

В Одесі з 15 по 19 березня будуть віддалено вчитися 5-11 класи. Учні початкових класів відвідуватимуть школу, але за рішенням батьків і вчителів також можуть перейти на дистанційку. А з 22 по 26 березня – канікули для всіх класів і шкіл.

У Вінниці з 9 по 15 березня заплановані дострокові канікули в школах.

На Івано-Франківщині з 1 березня вже ввели дистанційне навчання для учнів 1-11 класів, а дитячі садки повністю закриті.

На Буковині лише частина шкіл перейшла на дистанційне навчання і деякі дитсадки закриті.

На Закарпатті з 2 по 15 березня всі школи перейшли на дистанційне навчання, а в Житомирі з 9 березня в онлайн-режимі будуть вчитися тільки старші класи – учні 1-4 класів все також відвідують навчальні заклади.

Запис відеоуроків для учнів 1-11 класів під час карантину.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments