Школи працюватимуть до того моменту, поки не потраплять у червону зону, – Віктор Ляшко (Запис розмови)

Навчальний процес в українських школах буде організовано за зразком їх роботи в умовах захворюваності на грип та ГРВІ. Школи будуть відкриті допоки  епідемічна ситуація в районі або місті відповідає критеріям норми. В іншому випадку школи закриваються до моменту закінчення локального карантину на місцях.

Про це розповів головний санлікар України Віктор Ляшко Українському радіо.

За його словами, через те, що епідемія COVID-19 в країні тільки перший рік, наразі фактично неможливо визначити епідемічний поріг. Отже, зараз влада вважає, що школи будуть працювати, допоки в районі або місті їх розташування оптимальні показники ситуації з поширенням коронавірусу.

“Ми вирішили, що знаючи як розрахувати помаранчеву, червону, жовту і зелену зони, ми говоримо, що школи працюють до того моменту, поки район або місто обласного значення не потрапляє у червону зону. Тоді школа закривається на період карантину”, – заявив чиновник, додавши, що алгоритм роботи шкіл у зеленій, жовтій та помаранчевій зонах незабаром представлять.

Також він запевнив, що влада зробить все можливе для забезпечення навчання дітей у школах, проте нові алгоритми повинні бути зрозумілі і здійсненні.

Крім того, деякі шкільні предмети можуть перенести у віддалений формат навчання.

“Ми розглядали це питання з в.о. Міністра освіти стосовно того, як можна було поділити предмети. Можливо, якісь предмети можна вивчати дистанційно, а якісь, перебуваючи в школі. Втім, ми повинні розуміти також, що школа виконує як освітню, так і соціально-економічну функції. Батьки, які працюють, відводячи дитину до школи, мають певний час, коли вони йдуть на роботу і виконують свої професійні обов’язки. Дитина в цей час перебуває під наглядом вчителів в освітньому процесі. Як тільки ми переходимо на певну дистанційну освіту, то з дитиною повинен хтось перебувати вдома. Це буде впливати на можливість сім’ї адекватно працювати і поповнювати сімейний бюджет.”, – підкреслив Ляшко.

Нагадаємо, Міністерство НЕ переводить школи на дистанційну форму освіти, – Любомира Мандзій

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments