План стосовно введення більш жорсткого карантину дійсно розробляється, – Шмигаль

Про це в суботу на своїй сторінці у Facebook повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, карантин «вихідного дня» залишається розумною альтернативою локдауну.

«Минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність, найбільше із часу весняного карантину. Це значить, що зменшилися довготривалі контакти між різними соціальними групами. Відповідно менше шансів, що здорові люди підхопили вірус», – зазначив Денис Шмигаль.

Він також повідомив, що на наступні вихідні буде діяти карантин «вихідного дня». Після цього буде оцінено його результат.

«Стосовно введення більш жорсткого карантину. Цей план дійсно розробляється, але — це план Б, якщо не спрацює карантин «вихідного дня». Ми почали публічне обговорення цього плану Б, аби вся країна розуміла його. Ми хочемо, щоб наші кроки були зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу», – наголосив Шмигаль.

Окрім того прем’єр-міністр зазначив, що Кабінет Міністрів проводить щоденні консультації з епідеміологами та інфекціоністами, аналізується ситуація по кожному регіону.

«Все це ми робимо зараз, щоб напрацювати спільний, виважений та підтриманий усіма план. Хочу ще раз наголосити: жодної дати щодо введення більш жорсткого карантину зараз немає. Бажаю всім гарного здоров’я. Бережіть себе та залишайтесь відповідальними», – написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments