Після карантину в учнів перевірять засвоєний матеріал

Нагадаємо, з 6 квітня 2020р. з 10-00 до 12-00 год 11 телеканалів України будуть транслювати онлайн-уроки. На сайті опубліковано посилання на прямі ефіри усіх 11 телеканалів України. Поки немає телеуроків від Міністерства освіти, рекомендуємо переглядати відеоуроки для учнів усіх класів (1-11 класи) від Дніпровської міської ради які розпочались 23 квітня 2020р.

Після відновлення звичного навчального процесу школам буде наданий час для діагностики, як школяри засвоїли навчальний матеріал під час дистанційного навчання.

Про це у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, дистанційне навчання в школах відбувається дуже по-різному.

«Ми розуміємо що тут не може бути уніфікованих підходів і єдиних вимог. Тому що учителі працюють з дому», – сказала Мандзій.

Вона також зазначила, що вдома у вчителів та дітей не завжди є якісний доступ до Інтернету, через що не всі мають можливість бути долучені до дистанційного навчання.

Зважаючи на це, Міністерство освіти надасть час школам для того, щоб зрозуміти, як діти опанували матеріал. Це може відбутись у червні або у вересні, залежно від того коли діти зможуть повернутись за парти.

«Сприйняття матеріалу у школі і дистанційно відрізняється. Тому треба дати можливість вчителям, щоб вони з’ясували, як засвоїли матеріал діти, чи все зрозуміли», – сказала сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

http://osvita.ua

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments