Офлайн-навчання у львівських школах буде добровільним, – Садовий

Попри війну в Україні, з 1 вересня у Львові планують відновити очне навчання. При цьому офлайн-навчання не буде обов’язковим.

Джерело: фейсбук Андрія Садового

Офлайн-навчання у школах Львова буде добровільним

Якщо батьки висловлять бажання, щоб їхня дитина навчалася дистанційно, місто забезпечить таку можливість. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

За словами Садового, наразі відбувається переселення внутрішніх біженців, які тимчасово перебувають у школах, та триває підготовка закладів освіти до відкриття.

Водночас міський голова заявив, що навчатися онлайн зможуть діти львів’ян, які вирішили поки що залишитися за кордоном чи в інших населених пунктах України. Весь клас, у якому раніше навчалися ці діти, переводити спеціально переводити на дистанційне навчання не будуть, натомість для охочих вчитися онлайн організують окремі програми.

Якщо хтось, з тих чи інших причин, не може бути на офлайн-навчанні, ми продумаємо, щоб була можливість навчатись онлайн“, – сказав Садовий.

Він додав, що детальніше про це будуть говорити вже перед самим навчальним процесом.

Крім того, очільник Львова наголосив, що до початку навчального року у всіх школах або поблизу них мають обладнати безпечні укриття.

Нагадаємо, остаточні дані щодо формату освітнього процесу в кожному закладі будуть готові на початку серпня, – Шкарлет

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments