МОН визначило два варіанти термінів проведення ЗНО та вступної кампанії у 2020 році

15 квітня 2020р. Міністерство освіти і науки України запустило сайт про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин. У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

На даний час МОН визначило два варіанти термінів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2020 р.

  1. карантин закінчиться на початку травня – початок червня;
  2. початок серпня.

Також нагадаємо, підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) може здійснюватися віддалено, із використанням цифрових технологій для всіх учнів, включно з тими, що здобувають освіту за однією з індивідуальних форм (педагогічний патронаж, сімейна (домашня), екстернат).

Підсумкова оцінка за семестр виставляється з урахуванням результатів тематичного оцінювання, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку, практичних робіт з навчальних предметів природничого циклу, результатів оцінювання різних видів мовленнєвої діяльності учнів тощо. Якщо з навчального предмета не передбачено тематичних підсумкових робіт, підсумкова оцінка може виставлятися за результатами поточного оцінювання. Учні, які не мають результатів поточного оцінювання з об’єктивних причин, можуть бути оцінені за результатами проведення семестрової контрольної роботи.

Тематичні та семестрові підсумкові роботи, які було проведено в умовах дистанційного навчання під час карантину, записуються в класному журналі без зазначення дати їх проведення.

Річне оцінювання виставляється з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.

Інформацію взято із інформаційного сайту який МОН запустило 15 квітня 2020 р.

Перейти на сайт http://mon-covid19.info/schools

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments