Канікули для учнів Львівщини триватимуть з 19-30 жовтня, – ЛОДА

«Ми маємо листа Міністерства освіти та науки України, щоб розпочати канікулярний час з 15 – 28 жовтня. Вважаємо, що лист має рекомендаційний характер, тому проговорювали свої можливості закладів освіти і прийшли до спільної думки, щоб почати канікули з 19-30  жовтня», – розповіла провідний спеціаліст.

В області функціонує 1181 заклад загальної середньої освіти всіх типів і форм власності. З них, станом на сьогодні, 9 закладів перебувають на дистанційній формі навчання. Про це сьогодні, 13 жовтня, розповіли під час брифінгу.

Це школи Сокальського району, їх найбільше – 5, Мостиського, Пустомитівського районів  та Кам’янка-Бузької ОТГ.

«З понад 280 тисяч учнів Львівської області, 100 на сьогодні хворіють на COVID-19. З 34 тисячі працівників закладів загальної середньої освіти, на коронавірус хворіють 269. 183 класи перебуває на самоізоляції, із них 50 класів у Львові»,  – зазначила провідний спеціаліст відділу дошкільної загальної середньої освіти та позашкільної роботи Леся Босак.

Зупинилися і на питанні канікулярного періоду.

Як зазначили під час брифінгу, остаточне рішення та рекомендації будуть надані за результатами засідання обласної комісії ТЕБ і НС.

Нагадаємо, Місто потравляє у червону зону коли там захворіє більше як 320 хворих на 100 тис. населення, – Кабмін

Слідкуйте за новинами  у соціальних мережах:
Facebookhttps://www.facebook.com/dpa.zno
Telegramhttps://t.me/online_erudyt (долучайтесь до обговорення)

https://loda.gov.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments