Для учнів 6 та 8 класів буде проведено моніторингове дослідження шляхом тестування на платформі “Всеукраїнська школа онлайн” (НАКАЗ)

Міністерство освіти проведе загальнодержавне моніторингове дослідження якості освіти у школах в умовах воєнного стану.

У дослідженні візьмуть участь учні шкіл 6 та 8 класів.

Метою проведення моніторингу є дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти з української мови та математики.

Моніторинг знань школярів триватиме впродовж трьох років – з 2023 до 2025 років. Кожен з трьох етапів дослідження проводитиметься наприкінці кожного навчального року.

Вивчення рівня знань учнів 6 та 8 класів відбуватиметься шляхом тестування на освітній платформі “Всеукраїнська школа онлайн”.

Перший етап дослідження буде проведений у травні цього року.

Узгодження та затвердження переліку шкіл, які братимуть участь у дослідженні відбудеться найближчим часом.

Відповідальність про проведення дослідження покладено на Інститут освітньої аналітики, Державну службу якості освіти, Український інститут розвитку освіти та обласні підрозділи освіти і науки.

Інформування Міністерства освіти і науки про результати кожного етапу моніторингу відбуватиметься впродовж трьох років дослідження.

Переглянути наказ

Скачати наказ про організаційні заходи щодо підготовки й проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments