Для “онлайн школи” запишуть ще 399 уроків за 6,7 млн гривень

Онлайн-платформа “Всеукраїнська школа онлайн” отримала додаткове державне фінансування в розмірі 6,7 мільйона гривень.

Читати також Відеоуроки для 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9, 10 і 11 класів (ОНОВЛЕНО)

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 31 березня.

Як стверджують у пояснювальній записці, перерозподілені кошти дадуть змогу створити додаткові 399 уроківСередня вартість розроблення та створення одного уроку складає близько 18 тисяч гривень.

У суму входить робота експертіввартість години їхньої роботи складає 97 гривень. Робота експерта над одним уроком зазвичай триває 3 години. Очікується, що на роботу експертів для створення додаткових 399 уроків доведеться витратити 141,7 тисяч гривень.

Додаткові кошти отримають за рахунок скорочення видатків за іншими напрямами, зокрема:

  • проведення літніх мовних таборів для учнів класів (груп) із навчанням мовами національних меншин та вчителів (3 мільйони 883 тисячі гривень);
  • організація та проведення конкурсів (у тому числі фінальних етапів), семінарів, нарад, виставок, конференцій, форумів та інших заходів (951,3 тисячі гривень);
  • проведення експертизи підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти (2 мільйони 94 тисячі гривень).

“Всеукраїнська школа онлайн” – це онлайн-платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5–11 класів та методичної підтримки вчителів. Наразі на ній налічується вже 1260 уроків, ще 660 – знаходяться на стадії перевірки.

Нагадаємо, ВШО запустили 11 грудня 2020 року. Її роблять Український інститут розвитку освіти у співпраці з громадською спілкою “Освіторія”.

НУШ

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Exit mobile version