ChatGPT доступний в Україні. Покрокова інструкція реєстрації і використання

Штучний інтелект ChatGPT тепер доступний в Україні і він добре володіє українською мовою. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях. Щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди.

Як зареєструватися в ChatGPT

Отже, якщо ви хочете використовувати ChatGPT для роботи чи розваг, необхідно зареєструватися на сайті OpenAI. Реєстрація проста і швидка, і дозволить вам отримати доступ до потужного інструменту.

Реєструємося в ChatGPT:

  1. Перейдіть на сайт OpenAI.
  2. Клацніть на кнопку “Sign up” у верхньому правому куті сторінки.
  3. Введіть свою електронну пошту та створіть пароль.
  4. Підтвердьте електронну пошту, натиснувши на посилання у листі, який надійде від OpenAI.
  5. Введіть своє ім’я та прізвище.
  6. Прийміть умови використання та політику конфіденційності.
  7. Після того, як ви успішно зареєструвалися на сайті OpenAI, ви можете отримати доступ до ChatGPT та інших інструментів для обробки мовлення.

Спілкуватись із чатом можна за покликанням: https://chat.openai.com/chat

Користуватися усіма можливостями ChatGPT наразі можна абсолютно безкоштовно. Варто лише враховувати, що він має обмеження у своїх “знаннях”, які закінчуються на 2021 році.

Важлива порада

Не використовуйте інформацію, згенеровану ChatGPT, для прийняття важливих медичних або фінансових рішень без ретельної перевірки. Хоча ChatGPT дійсно є продуктом штучного інтелекту, що змінює звичні нам процеси пошуку й обробки інформації, він все ще перебуває на стадії розробки і час від часу згенеровані ним дані є феєричною маячнею.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments