У Києві запустили анкетування щодо якості дистанційного навчання

Для того, щоб визначити найбільш вразливі місця дистанційного навчання, КНП «Освітня агенція міста Києва» запустила анкетування щодо задоволеності навчальним процесом для вчителів, учнів та їхніх батьків. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Особисто перевірив, як проходить дистанційне навчання у столиці. Такі онлайн-візити дали можливість поспілкуватися з директорами, почути їхні думки та виявити найскладніші моменти – як для учнів та вчителів, так і для батьків», – розповів Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що міська влада знаходиться в постійному контакті з усіма учасниками освітнього процесу та готова підлаштовуватися під потреби кожного з них. А для того, щоб визначити найбільш вразливі місця дистанційного навчання, запущено анкетування щодо задоволеності навчальним процесом. При цьому для учнівбатьків та вчителів анкети різні.

«Ми розуміємо, що від грамотно побудованого адміністрування залежить успішність навчання дітей, роботи вчителів і найголовніше – спокій батьків. За підтримки міського голови Віталія Кличка разом із Департаментом освіти і науки закликаємо активно долучатися до опитування. Нам потрібен зворотній зв’язок», – зауважив Валентин Мондриївський.

Він додав, що для міської влади наразі одне із пріоритетних завдань – навіть у таких складних умовах зробити навчальний процес максимально комфортним та ефективним.

Нагадаємо, опубліковано збірку найкращих відеоуроків для усіх класів (1-11 класів).

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments