Математика: як гарантовано зміцнити знання

Математика – це одна з найдавніших наук, що вирізняється складним та багатогранним характером. Цікаво, що це чи не єдина галузь з найменшою кількістю проведених реформ (порівняйте, з оновленнями українського правопису). При цьому державні та неофіційні спостерігачі констатують невтішні висновки: знання учнів з математики катастрофічно низькі, особливо в порівнянні з попередніми роками.

Аналіз статистичних даних стверджує, що кожен п’ятий школяр не впорався з завданнями зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. У відсотковому розрізі 19% випускників не перетнули допустимого порогу балів з математики (межа по основній шкалі на 2019 р. складала 11 балів). Для порівняння: 15 відсотків абітурінєтів не витримали ЗНО з фізики (поріг 13 балів), а 16% не склали тести з української мови (поріг – 23 б.). Досить складно визначити передумови такого стану: нервування, складні завдання, слабка база знань, незацікавленість вчителя в засвоєнні дітьми поданого протягом року матеріалу – в будь-якому разі оцінювання визнається непройденим. Онлайн-ресурс Репетитори України https://repetitor.org.ua/ створений для того, щоб мінімізувати ризики перед майбутніми заліками та екзаменами. Асоціація репетиторів України з легкістю розв’яже проблеми, пов’язані з пошуком найкращого та найдосвідченішого наставника, який зможе зацікавити, знайти та усунути прогалини в знаннях, систематизувати та підняти на новий рівень ключові навички та компетентності.

Навчання традиційне, дистанційне та самостійне: переваги та недоліки

Сучасний інтернет-простір пропонує безліч цікавих та дієвих порталів і електронних освітніх осередків, готових прийти на допомогу охочим зміцнити знання. Кожен має свою специфіку та особливості, наприклад:

– Веб-збірки готових домашніх завдань – це чудовий асистент для батьків учнів середньої (рідше-старшої) ланки. Рішення найскладнішої задачі після детального пояснення стає очевидним та доволі простим. ГДЗ здатні ліквідувати локальну проблему, проте зрушень у глобальному плані від них не варто очікувати.

– Cubens.com – захопливий та перспективний проект на українському ринку, розрахований на величезну аудиторію. Охоплює всі класи та основні теми. Зручна навігація та зрозумілі довідники з чисел та виразів, рівняння та нерівностей, функцій та графіків, алгебри та початків аналізу, тригонометрії, комбінаторики, дробових чисел. Можливе навчання по скайпу – опція вибору конкретного вчителя недоступна, цінова політика не простежується.

– В розділі репетитор з геометрії Ви не знайдете сухого теоретичного матеріалу. Замість нього до Ваших послуг репетитори з геометрії, які в режимі он-лайн або під час індивідуальних занять допоможуть опанувати незрозумілу тему або якісно підготуватися до тестування.

– З репетитором алгебри Ви стовідсотково подолаєте страх перед всіма категоріями алгебри: елементарна, загальна, універсальна, лінійна алгебра та алгебраїчна комбінаторика – кандидати наук, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, шкільні вчителі та студенти ВНЗ, які в стислі строки підготують до контрольної роботи, атестації або вступного іспиту.

Поза увагою залишилися Khan Academy (англомовна), internet-urok (російськомовний), а також книги для самостійного вивчення математики з нуля (на зразок С.Строгаца, В.Левшина, Я.Перельмана, Д.Пойф, А.Белоса та інших видатних діячів, щиро закоханих у справу всього свого життя).

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments