Подарунки на Новий рік – обираємо найкраще

Зима – це період казки. І мова зараз не про красиву природу, яка, дякуючи снігу, перетворюється на зачаровану сплячу красуню. Мова про свята, яких багато і кожне з яких передбачає подарунки. Купувати презенти на зимові Свята – то справжня подія, причому для всіх – і для дорослих, і для дітей.

Але особливої уваги та ретельності при виборі вимагають подарунки на Новий рік. Чому? Тому що саме під ялинку треба класти такі презенти, про які отримувач мріє. А це зробити і складно і просто одночасно. Просто, тому що вибір цікавих речей, запропонованих консультантами ЮаМейд, вражає різноманіттям. Складно, тому що всі речі красиві і хочеться їх всі придбати. Крім того завжди трішки хвилюєшся, чи вгадаєш з подарунком, чи прийдеться він до смаку. Але якщо обирати з душею, то презент точно сподобається.

Що дарувати під ялинку?

Існує багато речей. Які можна використати як подарунок на Новий Рік. Але від ідеї дарувати  щось дуже функціональне та практичне треба відмовитися. Якщо це посуд, то краще красиві келехи чи чашку з прінтом, але ніяк не пательню. Якщо це одяг, то теж бажано обирати щось цікаве. Теплі шкарпетки – то дуже практично і банально, але якщо це буде витвір мистецтва з унікальним декором, то для подарунку підійде ідеально.

Купуючи подарунки на Новий Рік, треба враховувати все що ви знаєте про отримувача. Якщо це любитель читання, немає кращого презенту ніж книга. Якщо отримувач обожнює творчість і має золоті руки, презентуйте йому картину за номерами або картину з діамантовою мозаїкою чи пазли. Тому, хто цікавиться подорожами, варто дарувати аксесуари, які знадобляться в дорозі. А це може бути і обкладинка на паспорт, і органайзер для документів, і рюкзак і навіть термочашка.

Купуючи подарунок на Новий Рік треба брати до уваги:

  • Вік людини якій презент призначений;
  • Стать;
  • Статус;
  • Відношення до вас. Чому це важливо? Тому що презенти для колег зовсім не схожі на подарунки для коханих. А цікаві речі, які варто дарувати коханим, будуть відрізнятися від того, що прийдеться до смаку вашім мамі, бабусі чи сестрі.

Квіти, іграшки, посуд, книги, ігри, та навіть оригінальні крафтові смаколики – це все може використовуватися як подарунок на Новий Рік. Тим більше, що всі ці товари гарантовано якісні і виготовлені з екологічних матеріалів. Демократичні ціни на товари дозволяють купувати красиві речі навіть в середньому та бюджетному сегменті.

Стереотип що подарунок має бути дуже дорогим уже відійшов у минуле. Головне, презент на Новий Рік має викликати позитивні емоції як у отримувача, так і у людини яка його купує. Якщо красива чи оригінальна річ підібрана з душею та турботою про  отримувача, вона точно сподобається і буде нагадувати про вас як мінімум до наступного Нового Року.

А якщо ви все-таки вагаєтеся з вибором, зверніться до консультантів UaMade, вони точно допоможуть зробити вдале придбання, яке «зробить» ваше свято і додасть йому казковості.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments