Чи потрібна вдома кавомашина?

Якщо ваш ранок починається з чашки ароматної бадьорої кави, рано чи пізно перед вами постане питання про купівлю кавомашини для дому. Зрозуміло, зварити смачну каву можна і в кавоварці, але вранці хочеться витрачати якнайменше дорогоцінних хвилин біля плити. Крім того, якщо ви шанувальник еспресо, капучино та латте, кавомашина – ваша єдина можливість балувати себе улюбленим напоєм вдома, а не в кав’ярні.

На сьогоднішній день вибір кавомашин величезний. В мережі https://comfy.ua/ua/coffi-mash/ ви можете переглянути різноманітність кавомашин і лише одним кліком купити найоптимальніший варіанту.

Як працює кавомашина для дому?

Давайте розглянемо технологію приготування кави в домашніх ковомашинах. Зерна кави меляться в кавомолці, де можна налаштувати ступінь помелу. Мелена кава потрапляє під прес, потім зволожується та заварюється. Зволоження кавового порошку перед заварюванням потрібно, щоб пори кави могли розкрити аромат. Після цього гарячий потік води під високим тиском проходить через масу кави, що надає каві максимально можливий аромат і зберігає при цьому корисні властивості напою. Кавомашина може приготувати різні кавові напої: еспресо, макіатто, капучіно, латте, ристретто та ін.

Порівняно з професійним обладнанням у кафе та барах, кавомашини для дому дешевші та набагато простіші в експлуатації, достатньо періодично проводити профілактичне чищення, заміну катриджу фільтра, очищення контейнера та додавання зерен та води.

Кавомашини – простіше простого!

Кавомашини потихеньку витісняють з ринку товарів для дому звичні кавоварки, тому що дозволяють регулювати міцність кави, розмір порції, помел, і загалом значно скоротити кількість операцій. Крім того, любителі кави оцінять можливість пити каву, зварену відразу ж після помелу зерен. (Таку функцію мають кавомашини з вбудованою кавомолкою). Свіжомелена кава відразу ж заварюється, і вже за хвилину ви можете пити ароматну каву, яка не втратила своїх корисних властивостей і смакових якостей.

Чи потрібна кавоварка особисто вам? Заради об’єктивності варто сказати, що кавомашини для дому займають більше місця, ніж кавоварка, і це варто враховувати при виборі зручного вам варіанту. Однак функції кавомашини набагато ширші і, відповідно, задоволення від неї набагато більші. При мінімальних операціях (засипати зерна та залити воду) ви отримуєте можливість пити улюблений напій свіжим та швидко приготованим. Процес не вимагає особливої підготовки та професійних знань, але значно спрощує приготування кави, зберігаючи та покращуючи при цьому її смак.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments