Чому варто придбати газову плиту Ventolux для власної кухні?

Газові плити – це кращий варіант серед аналогів в плані економії та зручності. Ці прилади мають свої переваги. Газові плити, на відміну від вбудованих моделей, встановлюються у будь-якому місці вашої кухні. Їх не потрібно підлаштовувати під меблі та монтувати в якомусь специфічному місці. Щодо економії, ціни на газові плити суттєво нижчі, ніж на електричні аналоги. Якщо ваша домівка має централізоване постачання газу, така плита буде вигідним рішенням для вас.

Важливо обрати плиту серед надійних брендів, адже ця покупка зазвичай здійснюється на термін від 10 років і вище. Тому, ви маєте бути впевненими у якості та довговічності приладу.

Торгова марка Ventolux – один з таких брендів. Компанія вже понад 15 років випускає на ринок різні прилади для дому та кухні. В асортименті ви зможете знайти для себе різні витяжки, посудомийні машини, бойлери, мікрохвильові печі тощо. Газові плити не є виключенням. Ознайомитися з їх повним асортиментом можна в офіційному інтернет-магазині за посиланням: https://ventolux.ua/pliti/gazov-pliti.

Що варто знати про газові плити Ventolux?

 • Ви зможете знайти для себе прилади у різних кольорах – до замовлення доступні варіанти у білому й коричневому відтінку, а також варіанти з нержавіючої сталі.
 • Плити з модельного ряду мають стандартну ширину на вибір: 50х50, 50х60 та 60х60 см.
 • Прилади виконано з термостійких та міцних матеріалів. Вибирайте для себе варіант з емальованої або неіржавної сталі. Решітки виконано з емальованої сталі.
 • Всі моделі мають стандартні 4 конфорки.
 • Управління реалізоване зі зручними круглими поворотними ручками.
 • Для зручності використання в моделях встановлено механічний таймер.
 • В комплекті ви отримуєте решітку-гриль та деко для запікання.
 • Деякі моделі мають додаткову перевагу – реалізований відсік для сковорідок та кришку, що захищає стіну від жиру та плям.
 • Газова духовка має нижній нагрівальний елемент.
 • Починайте роботу з плитою зручно та швидко, адже в моделях реалізовано систему електропідпалу в ручках управління.
 • Важлива перевага для вашої безпеки – це встановлена система газ-контролю. Якщо у конфорці немає іскри або вогню, газ автоматично буде перекрито для запобігання аварійних ситуацій.

З іншими перевагами, усіма характеристиками та фото газових плит можна ознайомитися в офіційному інтернет-магазині торгової марки Ventolux.

Виробником побутової техніки Ventolux є Туреччина. Компанія відповідально ставиться до вибору матеріалів та збірки всіх приладів. До виробництва допускаються тільки відібрані варіанти сталі, чавуну, склокераміки. Саме тому, купуючи прилад з асортименту техніки Ventolux, ви отримуєте надійного електронного помічника на довгі роки. На всі плити з асортименту бренд надає гарантійний термін 36 місяців.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments